28.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Szkocja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.26min.
15.75 X3.60 21.67 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zarząd poczeka do końca sezonu

Zarząd poczeka do końca sezonu

Decydujący tydzień sezonu rozpoczął się w sposób najgorszy z możliwych. Takiego nokautu na Vicente Calderón nikt w klubie się nie spodziewał.

 

Można zatem mówić o pierwszym skrzyżowaniu, jakie napotkał Josep Maria Bartomeu. Ta sytuacja mogła spowodować u niego stres i błędy, ale wczoraj było widać u niego pogodę ducha, która z drugiej strony zobowiązuje go do tego, że nic wewnątrz zespołu nie zostało zakłócone i odpowie on na krytykę w sobotę, a także za cztery dni w finale Pucharu Króla.

 

Nie po raz pierwszy sytuacja w klubie jest niespokojna. Wcześniej Barça była bliska definitywnego przegrania ligi, siedmio punktowej straty do Realu Madryt, ale dzisiaj sytuacja odwróciła się jak w kalejdoskopie. Katalończycy są wyżej w tabeli od swojego odwiecznego rywala, ma lepszy bilans bramkowy i dwa punkty przewagi.

 

Trzeba powiedzieć, że na poziomie instytucjonalnym różne przypadki, które miały miejsce w tym sezonie w środowisku i w zarządzie, jak i również dymisja Sandro Rosella, badały wytrzymałość zarządu. Nawet tydzień temu, kiedy odbyło się referendum dotyczące nowego Camp Nou, ostatecznie zakończone wysokim poparciem.

 

Socios powierzyli w ręce klubu projekt wart 600 mln euro. Wykazali się ogromny zaufaniem w stosunku do zarządu. Jednak oczekują oni, że latem tego roku zarząd podejmie decyzję o zmianach na poziomie sportowym, aby zapewnić zespołowi konkurencyjność, bez wzlotów i upadków, które mają miejsce w tym sezonie.

 

Josep Maria Bartomeu wrócił z drużyną z Madrytu i jest teraz bardzo świadomy tego, że drużyna potrzebuje wsparcia, jakie dostał Zubizarreta w związku z sankcją FIFA i Gerardo Martino, za którego obwinia się słabą grę Barcelony w środowym meczu. Zarząd nie wykaże się teraz gestem zdenerwowania lub wątpliwości w zespół. Nie teraz, gdy drużyna walczy o mistrzostwo i Puchar Króla. 

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/04/zarzad-poczeka-do-konca-sezonu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.