3dn.18godz.57min.

Relacja LIVE: Atlético Madryt – Málaga CF

Matematyczne szanse na mistrzostwo Hiszpanii mają nadal trzy drużyny – Atlético Madryt, FC Barcelona oraz Real Madryt. Do końca rozgrywek pozostały zaledwie dwie kolejki, ale już dzisiejsze rezultaty mogą dać odpowiedź, kto zwiększy lub zmniejszy swoje szanse.

Zapraszamy na relację z meczu Atlético Madryt – Málaga CF!

ODŚWIEŻ

Relacja z meczu Celta Vigo – Real Madryt dostępna TUTAJ

Relacja z meczu Elche CF – FC Barcelona TUTAJ

RELACJA LIVE:

95″ Koniec meczu na Vicente Calderón! Gospodarze remisują 1:1 z Málagą i wiemy już, że losy mistrzostwa rozstrzygną się za tydzień na Camp Nou! Żegna się z Wami Alex i życzę miłego wieczoru.

94″ Caballero robinsonada!!!

92″ Pawłowski za Amrabata.

91″ Sędzia doliczył 5 minut.

90″ Ależ uderzenie Sosy z rzutu wolnego! Obok słupka, ale Caballero nawet nie drgnął.

88″ Drugą żółtą kartkę otrzymuje Angeleri i goście będą kończyli mecz w dziesiątkę!

87″ Żółty kartonik dla Gabiego.

83″ Juanmi w miejsce Samuela.

81″ Uderzenie Adriána, ale nad bramką gości.

78″ Żółta kartka dla Tiago za niebezpieczne zagranie.

75″ GOOOL dla Atlético! Toby Alderweireld strzela gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

74″ Kolejny pojedynek Villa vs Caballero i znów górą golkiper gości.

72″ Groźny strzał Diego, ale paruje piłkę Caballero!

70″ Uderzenie Camacho, ale niecelnie.

66″ GOOOOL DLA Málagi!!! Długa piłka do Samuela, ten przerzuca piłkę nad Courtoisem i pakuje piłkę do siatki!

64″ Raúl García został zmieniony przez Sosę.

60″ Ależ okazja Santa Cruza! Sam na sam z Courtoisem i górą Belg.

57″ Adrián w miejsce Koke.

55″ Stuprocentowa okazja Villi, ale Asturyjczyk czekał za długo i odbił piłkę Caballero.

53″ Strzał Koke obok bramki, ale pod kontrolą miał futbolówkę Caballero.

52″ Málaga dzisiaj solidnie w defensywie, szczególnie para stoperów.

51″ Żółta kartka dla Eliseu.

46″ Rozpoczynamy drugą połowę!

45″ Koniec pierwszej połowy na Vicente Calderón. Do przerwy Atlético remisuje 0:0 z Málagą.

44″ Angeleri ukarany żółtym kartonikiem.

41″ Świetna szansa przed Koke, ale Hiszpan bardzo niecelnie!

35″ Żółta kartka dla Ardy Turana za próbę wymuszenia rzutu karnego.

34″ Świetna piłka od Gabiego, ale nie doszedł do niej David Villa.

30″ Prostopadłe podanie do Ardy, ale szybszy Caballero.

27″ Goście trochę odważniej na połowie gospodarzy, ale bez oczekiwanego rezultatu.

23″ Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale wyjaśnia sytuację Juanfran.

19″ Atlético na razie z większym zaangażowaniem, a Málaga czeka na kontry.

12″ Kapitalna okazja dla gospodarzy, ale strzał Villi broni Caballero!

11″ Málaga próbuje się odgryźć, ale przeprowadza bardzo nieśmiałe ataki.

9″ Na razie bez stuprocentowych okazji, ale przewaga optyczna po stronie gospodarzy.

4″ Weligton już ukarany żółtą kartką za atak łokciem.

3″ Dośrodowanie Dudy z lewej strony, ale pewnie łapie Courtois.

1″ Fernando Teixeira Vitienes gwizdnął po raz pierwszy. Zaczynamy!

0″ Przed spotkaniem minuta ciszy, upamiętniającą pięciu młodych piłkarzy CD Monterrubio, którzy zginęli w czwartek w wypadku.

0″ Obie jedenastki już na murawie. Za chwilę początek meczu.

0″ Na relację zaprasza Alex!

SKŁADY:

Atlético Madryt: Courtois – Juanfran, Alderweireld, Miranda, Filipe Luis – Tiago, Koke, Gabi, Arda – Raúl García, Villa

Ławka rezerwowych: Aranzubia, Giménez, Insua, Mario, Diego, Sosa, Adrián

Poza kadrą: Diego Costa

Málaga CF: Willy – Antunes, Weligton, Angeleri, Eliseu – Camacho, Sergi Darder, Samuel, Amrabat – Duda, Santa Cruz

Ławka rezerwowych: Kameni, Portillo, Iakovenko, Rescaldani, Pawłowski, Casado, Juanmi

KONFERENCJA PRASOWA:

Diego Simeone:

Na temat Diego Costy: „Czuje się lepiej, bardziej komfortowo. Zrobimy kilka testów przed spotkaniem i wtedy ocenimy, czy da radę grać”.

Na temat końcówki sezonu: „Piłka nożna jest, jak życie. Rozumiemy, że czasami trzeba coś dać, nie oczekując niczego w zamian. Jako profesjonaliści dajemy z siebie dużo. Naszym celem jest utrzymanie motywacji. Nasz styl gry opiera się na wspólnej pracy i wysiłku przez długi, długi czas. Przyszłość i los zadecyduje. Dla nas wiele zależy od jutrzejszego spotkania. Chcemy zrobić, to co powinniśmy zrobić”.

Walka z Barceloną i Realem: „To jest to, co sprzedają gazety. To jest logiczne. Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy i normalne jest, że mówi się o sytuacji Barçy i Realu. Ludzie zawsze o nich będą mówić. Zrobimy, jak mówi mój przyjaciel: weź łuk, kucnij i czekaj”.

Nadzieja na przegraną Barcelony z Elche: „Mam nadzieję na coś, ale nia na to. Wiem tylko tyle, że my musimy jutro wygrać”.

POWOŁANIA:

Powołani Atlético Madryt: Aranzubia, Courtois, Filipe, Alderweireld, Giménez, Juanfran, Insua, Miranda, Mario, Tiago, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Diego, Sosa, Adrián, Villa, Diego Costa.

Powołani Málaga CF: Kameni, Weligton, Antunes, Camacho, Portillo, Santa Cruz, Iakovenko, Willy, Angeleri, Rescaldani, Duda, Eliseu, Pawłowski, Casado, Amrabat, Samuel, Juanmi, Sergi Darder.