6dn.0godz.46min.

Alexis prowadzi Chile do wygranej

Chile wygrało 3-1 z Australią. Bramki zdobywali: Alexis, Valdivia i Beausejour oraz Cahill.

W wyjściowym składzie znalazł się jeden piłkarz FC Barcelony – Alexis (90 minut), oraz jeden, który ma trafić wkrótce na Camp Nou – Claudio Bravo (90).

Chile zadało pierwsze ciosy w 12. i 14. minucie spotkania, a przy obu bramkach swój udział miał Alexis – pierwszą strzelił, a przy drugiej asystował. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Cahill zdobył gola kontaktowego. W drugiej połowie mieliśmy tylko jedno trafienie – Beausejoura.

MVP spotkania Chile – Australia: ALEXIS!

Chile 3-1 Australia

12″ Alexis 1-0

14″ Valdivia 2-0 (asysta Alexis)

35″ Cahill 2-1

90+2″ Beausejour 3-1

Chile: BRAVO – Isla, Mena, Medel, Jara – Diaz, Aranguiz, Valdivia (68″ Beausejour) – Vidal (60″ Gutiérrez), Vargas (86″ Pinilla), ALEXIS

Australia: Ryan – Franjic (49″ McGowan), Davidson, Wilkinson, Spiranovic – Jedinak, Milligan, Bresciano (77″ Troisi) – Oar (68″ Halloran), Leckie, Cahill

* Po kliknięciu w strzelca – wideo z bramką.