04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.42min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Callejón hiszpańskim Rutkowskim, Arbeloa bawi się w chowanego, czyli Messi jest nikim

Callejón hiszpańskim Rutkowskim, Arbeloa bawi się w chowanego, czyli Messi jest nikim

Doniesienia odnośnie rzekomych wybryków Leo Messiego po ostatnim spotkaniu z Realem Madryt są co najmniej zaskakujące. Wynika z nich, że nietykalny i święty do tej pory Argentyńczyk ośmielił się obrazić majestat. Aitora Karankę. Prawą rękę José Mourinho. Innymi słowy – Kapitana Obvious.

Oskarżenia w stosunku do Messiego są zwyczajnie śmieszne. I nie dlatego, że jestem jego psychofanem, który na widok „10” Barcelony jest gotów na praktyktowanie onanizacji. To wszystko po prostu nie układa się w jedną całość. Czy naprawdę ktoś o zdrowych zmysłach mógłby pomyśleć, że po tak ważnym meczu – zakończonym w dodatku pozytywnym wynikiem na wyjeździe – pierwszorzędnym celem dla Argentyńczyka będzie ośmieszenie Karanki albo zabawa w chowanego z Arbeloą?

Rewelacje „Punto Pelota” i „La Sexty” to zwykła próba zdyskredytowania Messiego i umniejszania jego zasług. Niektórzy nie potrafią zrozumieć tego, że taka wielka gwiazda, która po raz kolejny „wygrała Złotą Piłkę przy pomocy osób bliżej niezidentyfikowanych”, nie dostarcza żadnych informacji, będących pożywką dla brukowców. Bo „La Pulga” jest zawsze taki sam. Nudny na konferencjach prasowych, poprawny politycznie, z wizerunkiem grzecznego chłopca. Ludzi to wkurwia, bo chcieliby ujrzeć jakąś skazę na krystalicznym do tej pory wizerunku. Nic takiego jednak się nie dzieje, ale przecież hejtować dla samej idei hejtu można. Kto komu tego zabroni?

A tak na serio – jestem w stanie bardziej uwierzyć w to, że Zdzisław Kręcina zasiądzie w komisji do zwalczania korupcji niż w to, iż Messi został zauważony przez bystre oko Pana detektywa Callejóna z Madrytu. Nie wierzę także w tajną akcję Argentyńczyka skierowaną w stronę Álvaro Arbeloi. Takie informacje są idealnym orężem do walki dla Szanownego Pana El Jarka z pewnego serwisu, który przy okazji owej „afery” po raz kolejny się pogrążył. Cóż – jak to mówią – lekarz kazał przytakiwać.

„Powinieneś mówić tylko wtedy, gdy jesteś przekonany o tym, że słowa są piękniejsze niż milczenie” – Pinto swoją sentencją w wymowny sposób zobrazował całą sytuację i niech to będzie ostateczną odpowiedzią na idiotyczne insynuacje.

Źródło: Własne

 

mainXX:/2013/02/callejon-hiszpanskim-rutkowskim-arbeloa-bawi-sie-w-chowanego-czyli-messi-jest-nikim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.