17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.0min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Więcej niż klub – nowy sklep dla kibiców Barcelony

Więcej niż klub – nowy sklep dla kibiców Barcelony

Piłka nożna dla wielu osób to nie tylko oglądanie meczu w telewizji. Fani futbolu wyrażają miłość do swojego ulubionego klubu na każdym kroku. Kibicowanie potrafi być ogromną radością, czasami nawet przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jak można uatrakcyjnić kibicowanie i uwielbienie do swojej ulubionej drużyny?

Barwy klubowe, jak barwy narodowe
Niektórym kibicom wystarczą szaliki z logo ukochanego klubu. Ci bardziej zatwardziali chcą jednak podkreślać swoją przynależność do ulubionego klubu na każdym kroku. Lubią to zaznaczać butami, bluzami, a czasami poczuć się jak konkretny zawodnik, wybiegając na boisko. Wychodząc im potrzebom naprzeciw, powstaje coraz więcej sklepów oferujących całe komplety odzieży i pamiątek konkretnych klubów sportowych. Przykładem może być nowy sklep FC Barcelona, z którego ofertą można się zapoznać na stronie www.no10.pl. Jest on zaopatrzony w różnego rodzaju odzież, a także buty i dodatki z logo Katalończyków. Produkty z bogatej oferty są nie tylko wykonane z dobrej jakości materiałów i z autoryzowanym logo, ale przede wszystkim zwracają uwagę i pokazują silną identyfikację z klubem. Na co dzień najczęściej rzuca się w oczy czapka FC Barcelona. Jest ona na tyle uniwersalna, że można ją nosić nie tylko podczas meczów. Uwagę zwraca również bluza Barcelona – nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, że okrycie z logo ukochanego klubu grzeje jakoś bardziej. Ponieważ artykuły te pochodzą z autoryzowanego źródła i są zrobione z dobrych jakościowo materiałów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z dumą nosić czerwono niebieskie barwy. Sklep FC Barcelona, poza odzieżą, oferuje również produkty, które są niezbędne dla każdego piłkarza – worki na buty oraz ochraniacze. Z takim asortymentem i naznaczeniami na koszulkach gra się od razu łatwiej i lepiej, a czasami droga do założenia własnego zestawu odzieżowego w kolorach Barcy jest krótsza. W końcu piłka nożna to przede wszystkim praca nad sobą i upór do sięgnięcia po marzenia, a barwy ulubionego klubu zobowiązują.

Més que un club (Więcej niż klub) – głosi dewiza Barcelony. Bo klub to nie tylko piłkarze, którzy go tworzą, ale przede wszystkim kibice. Swoich przynależności klubowych nie należy się wstydzić ani na boisku, ani na co dzień.Kursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2018/05/wiecej-niz-klub-nowy-sklep-dla-kibicow-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.