26.05.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Sevilla vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.30min.
13.90 X4.00 21.80 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jak obstawiać mecze żeby wygrać?

Jak obstawiać mecze żeby wygrać?

Są osoby, które do obstawiania meczów podchodzą hobbystycznie, są i tacy, którzy chcą po prostu wygrać, licząc na zysk. Jednak każdy, kto obstawia wydarzenia sportowe, cieszy się wtedy, gdy jego typy okazały się trafne. W głowach większości graczy długo po przegranych zakładach kołacze się pytanie: ale jak grać, żeby móc wygrać? Odpowiedzi nie ma jednej, a już na pewno nie powstała taka, która jest odpowiednia dla każdego. Zatem co można zrobić, by choć trochę utorować sobie drogę do wygranych?

Korzystanie z szerokiej oferty bukmacherów

Bardzo dawno minęły czasy, gdy dostępne były tylko zakłady na zwycięstwo lub remis. Dziś często na jedno wydarzenia można znaleźć nawet kilkaset typów bukmacherskich. Jeśli wziąć na tapet zwykły mecz piłki nożnej do dyspozycji pozostają takie typy jak np. na wynik pierwszej połowy, ilość bramek, kto strzeli gola. Wiele drużyn zdecydowanie lepiej radzi sobie w konkretnych momencie meczu, np. na jego początku. Akurat w sporcie historia lubi się powtarzać, więc warto korzystać z tego co oferują legalni bukmacherzy, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów. Możliwe, że na początku dla osoby, która zwykła korzystać tylko z tradycyjnych typów możliwości mogą przerastać posiadaną wiedzę. Wtedy warto po prostu dane wydarzenie szczegółowo zanalizować. Sprawdź typy bukmacherskie na najbliższe wydarzenia.

Sprawnie korzystać można również z faktu, że bukmacherzy często zachęcają nowych graczy do założenia u nich konta. Czynią to poprzez przyznawanie różnych bonusów, które pozwalają nieraz nieco bardziej zaszaleć. Czasem jest to zwrot środków za ewentualnie przegrany pierwszy zakład (tzw. Cash back), który daje możliwość zagrania wydarzeń, które są nieco bardziej ryzykowne, ale mogą prowadzić do większego zysku. Innym razem bukmacher podwaja pierwszy depozyt, więc radość z gry jest dwukrotnie większa.

typy bukmacherskie

Wpadington / shutterstock.com

Szczegółowa analiza

Chcąc obstawiać mecze i jednocześnie nie zbankrutować warto zagłębiać się w te wydarzenia, które znajdować się będą na kuponie. Obecnie w Internecie można znaleźć najbardziej szczegółowe statystyki każdej drużyny sportowej oraz każdego zawodnika z osobna np. tabele strzelców. Dla przykładu są zespoły, które znacznie gorzej znoszą trud grania na wyjeździe niż u siebie. Tak samo w sportach indywidualnych mistrz tenisowy, który nie ponosi porażek na kortach trawiastych, może gorzej radzić sobie na twardej nawierzchni. To i wiele innych czynników trzeba wziąć pod uwagę. Świetna jest właśnie mnogość stron internetowych, która dysponuje najbardziej absurdalnymi statystykami ze świata sportu.

Dodatkowo świat pełen jest graczy, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą na forach bukmacherskich. Mało tego! Wielu z nich dokłada do tego swoje argumenty, nieraz poparte statystykami. W ramach analizowania dostępnych wydarzeń warto poszukać takich miejsc w Internecie, gdzie można podpatrzeć, jak obstawiają inni, oraz też samemu podzielić się swoim typem. Oczywiście nikt nie jest nieomylny, ale można taki znaleziony typ przepuścić przez sito własnej wiedzy i samodzielnie zdecydować się czy dane wydarzenie znajdzie na utworzonym przez siebie kuponie.

Kursy na mecze FC Barcelony

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Sevilla FC - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

26/05/2024 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2022/01/jak-obstawiac-mecze-zeby-wygrac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.