Girona FC vs FC Barcelona
4dn.6godz.46min.
12.90 X3.50 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo: Guadalajara – Barça B 0:1

FC Barcelona B rozegrała wczoraj mecz czwartej kolejki Segunda División. Rywalem podopiecznych Eusebio była Guadalajara. Mecz zakończył się wygraną Barçy B 1:0.

Barça B zdobyła swoja pierwsze trzy punkty na wyjeździe. Po zwycięstwie nad Sabadell w trzeciej kolejce tym razem, zespół czekał wyjazd na mecz z Guadalajarą. Jest to druga wygrana z rzędu zespołu prowadzonego przez Eusebio. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 77. minucie Luis Alberto.

Barça B na mecz z Guadalajarą przybyła osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników, którzy udali się na mecze reprezentacji Hiszpanii u-21. Gospodarze tego meczu obecnie znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli. W czterech pierwszych meczach zdobyli tylko jeden punkt.

Gospodarze od początku meczu byli bardziej aktywni. Pierwsze okazje mieli po strzałach Kepy i Vicente. W 33. minucie Lobato miał najlepszą okazję do strzelenia gola, ale zabrakło centymetrów, żeby piłka wpadła do bramki. Potem gra znacznie rozruszała się i kolejne akcje były kwestią czasu. Przed przerwą, portero rywala po raz kolejny dobrze interweniował. Mecz był otwarty i oba zespoły miały swoje szanse.

Oier Olazábal ponowie musiał wykazać się refleksem po strzałach Susaety. W trudnych momentach dla Barçy B grę starał się prowadzić Rafinha. W 68.minucie czerwoną kartkę otrzymał Sergi Gómez i podopieczni Eusebio musieli radzić sobie bez jednego zawodnika. Barcelona B pokazała jednak charakter i zdobyła gola na wagę trzech punktów. W 77. minucie Luis Alberto zdobył bramkę po podaniu Lobato. Do końca meczu wynik się nie zmienił, a Barça B dzielnie broniła swojej przewagi.