01.06.2024, g. 01:30
MLS
New York City FC vs San Jose Earthquakes
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.11min.
11.62 X4.20 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona – Valencia: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (29.04.2024)

FC Barcelona – Valencia: gdzie oglądać? Transmisja TV, Online, Za darmo (29.04.2024)

W nadchodzący poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:00, będzie można śledzić emocjonujące spotkanie w ramach Hiszpańskiej La Liga. Na Estadio Olímpico w Barcelonie, FC Barcelona podejmie Valencię. Jest to spotkanie zaliczane do 33. kolejki rozgrywek. Gdzie oglądać transmisję tego meczu?

FC Barcelona – Valencia: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – Valencia można oglądać na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online jest możliwy dzięki serwisom WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go (płatne platformy) oraz Fortuna TV, STS TV, Superbet TV (darmowe streamy).

FC Barcelona – Valencia: transmisja za darmo online

Transmisja FC Barcelona – Valencia za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z tej możliwości, konieczne jest założenie konta i spełnienie określonych warunków, takich jak depozyt i postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety powitalne:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo .

Z usług tych platform można korzystać zarówno przez strony internetowe, jak i dedykowane aplikacje mobilne dostępne na systemach Android i iOS, co umożliwia oglądanie meczu FC Barcelona – Valencia na różnorodnych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach.

FC Barcelona – Valencia: transmisja meczu online

Transmisję z meczu FC Barcelona przeciwko Valencia można oglądać nie tylko za darmo, ale również na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego meczu, w tym specjalne pakiety sportowe:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Warto podkreślić, że platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają również oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest korzystne przy współdzieleniu dostępu do konta z innymi osobami.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

mainXX:/2024/04/fc-barcelona-valencia-gdzie-ogladac-transmisja-tv-online-za-darmo-29-04-2024/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.