18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.19min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça Alusport zaprezentowała puchar na Camp Nou

Barça Alusport zaprezentowała puchar na Camp Nou

Zawodnicy Marca Carmony zaoferowali dodatkową atrakcję kibicom przebywającym na Camp Nou podczas dzisiejszego spotkania z Málagą. Piłkarze halowi zaprezentowali przed pierwszym gwizdkiem sędziego treofeum, które zdobyli kilka dni temu.


Barça Alusport zaprezentowała dzisiejszego wieczoru na Camp Nou puchar zdobyty w UEFA Futsal Cup (Liga Mistrzów w futsalu). Kilka minut przed rozpoczęciem spotkania z Málagą, Fernando wszedł na murawę z trofeum w dłoniach. Zaraz za nim wkroczyła reszta drużyny, trener Marc Carmona i cały sztab techniczny.

Wszycy zawodnicy mieli na sobie koszulkę upamiętniającą zdobycie trofeum, wielu z nich towarzyszyły także dzieci. Przed opuszczeniem murawy Camp Nou, wszyscy zawodnicy i reszta z Barçy Alusport, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum. Fani zgromadzeni na trybunach zgotowali im gorący aplauz i rozentuzjazmowani klaskali ile sił w dłoniach. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze Mistrzostwo Europy zdobyte przez tą sekcję FC Barcelony.

Piąty puchar Barçy Alusport

Piłkarze Marca Carmony zdobyli Puchar Europy w ostatnią niedzielę w hali Barris Nord w Lleidzie, wygrywając 3-1 z Dynamo Moskwa. To było ostatnie europejskie trofeum, którego brakowało w muzeum FC Barcelony, ponieważ wcześniej takowe wygrywali sekcje piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej i hokeja na rolkach. Co więcej, w ciągu ostatnich dwóch lat jest to piąte trofeum zdobyte przez Barçę Alusport.

Galeria: tutaj

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/05/barca-alusport-zaprezentowala-puchar-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.