Barça Alusport zaprezentowała puchar na Camp Nou

Barça Alusport zaprezentowała puchar na Camp Nou

Zawodnicy Marca Carmony zaoferowali dodatkową atrakcję kibicom przebywającym na Camp Nou podczas dzisiejszego spotkania z Málagą. Piłkarze halowi zaprezentowali przed pierwszym gwizdkiem sędziego treofeum, które zdobyli kilka dni temu.


Barça Alusport zaprezentowała dzisiejszego wieczoru na Camp Nou puchar zdobyty w UEFA Futsal Cup (Liga Mistrzów w futsalu). Kilka minut przed rozpoczęciem spotkania z Málagą, Fernando wszedł na murawę z trofeum w dłoniach. Zaraz za nim wkroczyła reszta drużyny, trener Marc Carmona i cały sztab techniczny.

Wszycy zawodnicy mieli na sobie koszulkę upamiętniającą zdobycie trofeum, wielu z nich towarzyszyły także dzieci. Przed opuszczeniem murawy Camp Nou, wszyscy zawodnicy i reszta z Barçy Alusport, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum. Fani zgromadzeni na trybunach zgotowali im gorący aplauz i rozentuzjazmowani klaskali ile sił w dłoniach. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze Mistrzostwo Europy zdobyte przez tą sekcję FC Barcelony.

Piąty puchar Barçy Alusport

Piłkarze Marca Carmony zdobyli Puchar Europy w ostatnią niedzielę w hali Barris Nord w Lleidzie, wygrywając 3-1 z Dynamo Moskwa. To było ostatnie europejskie trofeum, którego brakowało w muzeum FC Barcelony, ponieważ wcześniej takowe wygrywali sekcje piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej i hokeja na rolkach. Co więcej, w ciągu ostatnich dwóch lat jest to piąte trofeum zdobyte przez Barçę Alusport.

Galeria: tutaj

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB