31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.15godz.43min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie Rosella z Sistachem na Camp Nou

Spotkanie Rosella z Sistachem na Camp Nou

Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, spotkał się dziś na Camp Nou z arcybiskupem Sistachem oraz młodymi ludźmi, którzy odbywają praktykę w klubie wynikającą z umowy z Caritasem.


Przed spotkaniem FC Barcelona – Málaga, Sandro Rosell oraz wiceprezydent fundacji, Ramon Pont, spotkali się na Camp Nou z arcybiskupem Barcelony, Lluísem Martínezem Sistachem, oraz z około pięćdziesięcioma młodymi ludźmi, którzy rozpoczną praktyki w klubie w ramach współpracy Fundacji FC Barcelona i Caritasu. Wszyscy oni, a także Delegat Episkopatu Caritas, Salvador Bacardit, i dyrektor Caritasu, Jordi Roglà, zostali zaproszeni do obejrzenia spotkania na trybunach.

 

Fundacja FC Barcelony czynnie udziela się w akcjach, które mają na celu wsparcie młodych ludzi na bezrobociu. Główną ideą jest ukazanie społeczeństwu, jak ogromny jest to problem we współczesnym świecie. Żeby uwidocznić ten problem, spiker, Manel Vich, wspomniał podczas dzisiejszego spotkania, że Klub zaangażował się w tą sprawę i udostępnił film przygotowany przez Caritas.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2012/05/spotkanie-rosella-z-sistachem-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.