Spotkanie Rosella z Sistachem na Camp Nou

Spotkanie Rosella z Sistachem na Camp Nou

Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, spotkał się dziś na Camp Nou z arcybiskupem Sistachem oraz młodymi ludźmi, którzy odbywają praktykę w klubie wynikającą z umowy z Caritasem.


Przed spotkaniem FC Barcelona – Málaga, Sandro Rosell oraz wiceprezydent fundacji, Ramon Pont, spotkali się na Camp Nou z arcybiskupem Barcelony, Lluísem Martínezem Sistachem, oraz z około pięćdziesięcioma młodymi ludźmi, którzy rozpoczną praktyki w klubie w ramach współpracy Fundacji FC Barcelona i Caritasu. Wszyscy oni, a także Delegat Episkopatu Caritas, Salvador Bacardit, i dyrektor Caritasu, Jordi Roglà, zostali zaproszeni do obejrzenia spotkania na trybunach.

 

Fundacja FC Barcelony czynnie udziela się w akcjach, które mają na celu wsparcie młodych ludzi na bezrobociu. Główną ideą jest ukazanie społeczeństwu, jak ogromny jest to problem we współczesnym świecie. Żeby uwidocznić ten problem, spiker, Manel Vich, wspomniał podczas dzisiejszego spotkania, że Klub zaangażował się w tą sprawę i udostępnił film przygotowany przez Caritas.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB