Kategoria: Katalonia

5

Co z meczem Katalonia – Kraj Basków?

W środę miała miejsce kolejna zmiana terminarza La Liga – Hiszpańska Federacja Piłkarska oraz Hiszpański Związek Piłkarzy postanowili przenieść 17. kolejkę na okres świąteczny.

17. kolejka La Liga została

Obrona 0

Wielu obrońców, ta sama solidność

Sobotnim meczem, wygranym przez Barcelonę 2:0, zespół z Katalonii pobił rekord minut bez straty bramki na początku ligowego sezonu. Claudio Bravo przekroczył 560 minut bez puszczenia gola, które ustanowił

Barça vs PSG 0

Barça przeniesie się do ligi francuskiej?

Według Interviú, Barça próbowała sprawdzić, jakie ma szanse na przeniesienie się do ligi francuskiej, w przypadku uzyskania przez Katalonię niepodległości.

Według tego źródła francuskie służby

Ludzie demonstrują na ulicach z flagami Katalonii 0

Guardiola: Katalonia nie jest Hiszpanią

Wrzesień 2012, ludzki łańcuch biegnie ulicami Barcelony. Żółte flagi z czterema czerwonymi pasami kołyszą się na wietrze. Około 1,5 miliona Katalończyków zebrało się, by wesprzeć inicjatywę niepodległości

Montoya 0

Katalonia – Republika Zielonego Przylądka

Reprezentacja Katalonii zagra w poniedziałek o godzinie 19:00 towarzyskie spotkanie z Republiką Zielonego Przylądka. Mecz ten odbędzie się na Lluís Companys Olympic Stadium. i weźmie w nim udział ośmiu