31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.4godz.17min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bojan: czuję się silny i zdecydowany

Bojan: czuję się silny i zdecydowany

Bojan, który przypomina dziennikarzom: „Wciąż jestem najmłodszym graczem w zespole”, wierzy, że w tym sezonie może naprawdę dowieść swoich umiejętności: „Mam za sobą trzy sezony, podczas których uczyłem się i zbierałem doświadczenie na wszystkich poziomach. Każdy rok był inny zarówno dla zespołu jako całości jak i dla mnie osobiście. Jestem bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek i czuję się silny psychicznie i mentalnie tak samo jak pewny jestem przed nadchodzącym sezonem. Moim celem jest mieć dobry rok i naprawdę chcę pokazać, że mogę się liczyć w grze o najwyższą stawkę”.

Guardiola

Bojan podziękował także Pepowi Guardioli za jego opinie podczas poniedziałkowej konferencji prasowej: „Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie, które mi okazał, co powiedział w poniedziałek. To dodaje mi jeszcze więcej siły i nadziei na rozegranie jeszcze lepszego sezonu”.

Cele

Bojan kontynuował: „to musi być mój rok, muszę postarać się aby był to wspaniały sezon i aby tego dokonać muszę pracować bardzo ciężko oraz być świadomym wszystkiego co może stać się w ciągu całego sezonu. Czuję się bardzo różnie kiedy jestem tak pewny siebie i zarazem myślę o tym, że dojrzałem przez lata. Zmieniałem się stopniowo i stałem się bardziej bliski temu co dzieje się w szatni, myślę, że ten rok będzie inny. Podczas tego prezesonu czuję się silniejszy niż kiedykolwiek”.

Wsparcie rodziny

Bojan wyjaśnił kto pomógł mu dorosnąć podczas gry w pierwszym składzie: „po pierwsze – rodzice, moja rodzina ogólnie i moi przyjaciele. Zawsze mieli na coś wpływ, dzięki czemu stawałem się lepszym z każdym dniem. Chcę zostać tutaj przez wiele lat. Jestem fanem Barçy i chcę triumfować tutaj i nigdzie indziej.

Bojan opowiedział też o swoich ambicjach o grze w reprezentacji Hiszpanii: „Jednym z moich celów jest zagranie w reprezentacji Hiszpanii. To czego Hiszpania dokonała w RPA było wspaniałe, mam wiele zdrowej zazdrości do moich kolegów z drużyny, którzy tam byli”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2010/07/bojan-czuj-si-silny-i-zdecydowany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.