31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.9min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola okazuje wiarę w młodzież

Guardiola okazuje wiarę w młodzież

Dla niektórych z graczy jest to pierwszy raz kiedy współpracują z Pepem i jest oczywiste, że Mister jest posiada wśród nich wielki szacunek.

Krok po kroku

Dla Sergiego Roberto jest to pierwszy raz kiedy trenuje z pierwszym zespołem i jest zdeterminowany aby jak najlepiej postawić swój ostatni krok w karierze: „Rok temu grałem w zespole młodzieżowym, teraz w Barçy B i został tylko jeden krok do dostania się do pierwszej drużyny”.

Guardiola otwiera drzwi

Młodzi zawodnicy są świadomi znaczenia, które nadaje im Guardiola, a Fontàs zaznacza: „od kiedy przybył Guardiola, młodzi zawodnicy w klubie otrzymują znacznie więcej szans. Wszyscy ciężko pracujemy i jesteśmy podekscytowani perspektywą dostania się do pierwszej drużyny. Wiemy, że docenia młodych”. Fontàs uważa też, że z innym trenerem młodzi zawodnicy mieliby tylko połowę szansy na przebicie się do pierwszej drużyny.

Ostatni rok

Dla niektórych graczy Barçy B takich jak Marc Muniesa czy Andreu Fontàs jest to drugi rok trenowania z pierwszym zespołem, a Fontàs pamięta ostatnią podróż do Londynu: „to było jak sen. Dobrze wiedzieć, że trwa to już drugi rok i tym razem przybywamy z większym doświadczeniem”.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2010/07/guardiola-okazuje-wiar-w-modzie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.