Plany treningów na ten tydzień

Plany treningów na ten tydzień

Zaczyna się drugi tydzień treningów piłkarzy Barcelony, którzy przygotowują się do sezonu 10/11. Pep Guardiola zaplanował 7 sesji treningowych, które rozłożone zostały na 5 dni.

Poniedziałek (26.07) – Treningi odbędą się o godzinie 9.00 oraz 19.00 w Ciudad Deportiva. Maxwell weźmie udział w konferencji prasowej po porannym treningu.

Wtorek (27.07) – Treningi odbędą się o tych samych godzinach co poprzedniego dnia

Środa (28.07) – Pep Guardiola zaplanował tylko jeden trening o godzinie 9.00. Po porannej sesji piłkarze będą mieli czas wolny.

Czwartek (29.07) – O godzinie 9.00 zaplanowane jest śniadanie w Ciudad Deportiva. Po posiłku zawodnicy oraz sztab udadzą się na lotnisko El Prat, skąd wylecą do Oslo na sparing. Po meczu drużyna wraca do Barcelony.

Piątek (30.07) – O godzinie 19.00 planowany jest trening. Po wieczornej sesji piłkarze oraz sztab szkoleniowy udadzą się na wspólną kolację.

Sobota (31.07) – Ostatni trening przed azjatyckim tournee. Trening zacznie się o 9.00, później zawodnicy mają czas wolny.

Niedziela (1.07) – Zbiórka w Ciudad Deportiva o 15.15, następnie zawodnicy udadzą się na lotnisko El Prat skąd wylecą do Seulu, aby rozegrać mecz 4 sierpnia z gwiazdami K-League. Po rozegraniu meczu Barca uda się do Pekinu gdzie rozegra mecz z Beijing Guo”an.

Źródło: FCBarcelona.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB