21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.14min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Wiem jaka to odpowiedzialność i jestem na to gotowy”

„Wiem jaka to odpowiedzialność i jestem na to gotowy”

Pierwszy dzień Adriano jako gracza Barçy upłynął na przejściu przez presezonowe testy medyczne wraz z jego kolegami z zespołu przed oficjalną prezentacją jako drugiego nabytku Barcelony przy wiceprezydencie Josepie Marii Bartomeu i nowemu trenerowi Josepowi Guardioli.

Plany krótkoterminowe

Adriano na początku podziękował prezydentowi Rosellowi, Bartomeu i Pepowi Guardioli za zaufanie jakie mu okazali i ujanił: „Jestem bardzo szczęśliwy – ciężko pracowałem aby to osiągnąć. Moje pierwsze odczucia tutaj są świetne – najlepsze z możliwych. Chciałbym zacząć już trenować przed sezonem i zapoznać się z kibicami. W tym momencie jestem skoncentrowany na ciężkiej pracy, zapoznaniu się z nowymi kolegami i nauce. Jestem naprawdę podekscytowany znalezieniem sobie miejsca w zespole”.

Zaczyna się sen

Brazylijczyk wyjaśnił, że jego przeprowadzka trwała krótko: „Byłem bardzo podekscytowany. Nie myślałem o tym dwa razy i teraz jestem zadowolony z tego, że mogę bronić barw Barçy. Jest to coś, czemu nie mogłem pozwolić przejść obok”. Wszechstronność Adriano będzie kluczowa dla drużyny, a on sam wyjaśnił: „Czuję się dobrze grając na którejkolwiek z czterech pozycji na skrzydłach. To najlepszy zespół na świecie i dla tego klubu oddam wszystko”.

Wszechstronność

Przed Adriano mówili Bartomeu i Guardiola. Wiceprezydent ujawnił, że pomoc prezydenta Sevilli, Marii del Nido, dała gwarancję na szybkie zakończenie transakcji, podczas gdy Pep wyjaśnił: „Podpisaliśmy z nim kontrakt, gdyż daje nam uniwersalność. Może grać na skrzydłach, w pomocy i obronie. Jestem pewien, że szybko wkomponuje się w zespół”.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2010/07/qwiem-jaka-to-odpowiedzialno-i-jestem-na-to-gotowyq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.