13.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Cadiz vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.26min.
14.33 X3.50 21.83 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta: „Cele drużyny to moje cele”

Iniesta: „Cele drużyny to moje cele”

Andres Iniesta wyznał, że skupia się tylko na pomocy w zdobywaniu sukcesów FC Barcelonie. Jego priorytetami nie są możliwe wyróżnienia indywidualne, na które ma spore szanse w nowym sezonie.

Andres Iniesta wyznał, że skupia się tylko na pomocy w zdobywaniu sukcesów FC Barcelonie. Jego priorytetami nie są możliwe wyróżnienia indywidualne, na które ma spore szanse w nowym sezonie.

Pomocnik Blaugrany zdobył gola, który dał Hiszpanii tytuł Mistrza Świata właśnie powraca do treningów z Pepem Guardiolą.

Barça najważniejsza

Odnosząc się do przyszłego sezonu Iniesta wyjaśnił, że na pierwszym miejscu jest odnoszenie sukcesów z FC Barceloną, a wyróżnienia indywidualne nie będą dla niego priorytetem. „Zdobywanie tytułów czyni mnie szczęśliwym. Nagrody indywidualne nie są aż tak ważne. Najważniejsze jest kontynuowanie zwycięskiej passy Barcelony, co uczyni wszystkich szczęśliwymi”.

W świetnej formie

Barça gra mecz z Sevillą już w sobotę, a Iniesta nie był na presezonie w Azji z powodu swoich późniejszych wakacji: „Robię wszystko aby odzyskać moją formę, powoli, ale do skutku. Wielu moich kolegów z zespołu jest w lepszej formie, ponieważ rozegrali już kilka meczów podczas presezonu. Teraz i ja ponownie jestem częścią zespołu i tylko od trenera zależy czy będę mógł zagrać”. Po kontuzjach, które wyeliminowały go z kilku meczów w ostatnim sezonie, Iniesta myśli już o nadchodzących rozgrywkach: „Było ciężko, ale teraz zacznę sezon z jeszcze większą ochotą do gry niż wcześniej”.

Cantera

Na temat wzmocnień zespołu, Iniesta powiedział, że istnieje możliwość sięgania po zdolnych młodych zawodników z FC Barcelony: „Mamy szczęście mogąc liczyć na tak utalentowanych graczy z młodszych drużyn Barçy, którzy są w stanie zagrać kiedy będą potrzebni Pepowi. Jeżeli przyjdzie do nas nowy zawodnik z nowego klubu zostanie ciepło powitany, ale możemy być spokojni mając tak zdolną młodzież z cantery”.

Źródło: www.fcbarcelona.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Cadiz - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

13/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2010/08/iniesta-qcele-druyny-to-moje-celeq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.