31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.3min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ostatni mecz presezonu dziś na Bird’s Nest

Ostatni mecz presezonu dziś na Bird’s Nest

Wyprawa do Azji osiągnie swój szczyt dzisiaj, kiedy to Barcelona zagra mecz na wspaniałym stadionie Bird’s Nest, wizerunkowym centrum Igrzysk Olimpijskich 2008. Trzeci mecz w presezonie będzie dla Barçy spotkaniem z mistrzami Chińskiej Superligi, Guoan FC.

Messi

Leo Messi powróci na stadion Bird’s Nest, na którym świętował zdobycie złotego medalu z reprezentacją Argentyny na Igrzyskach Olimpijskich 2008. Udowodnił, że należy mu się zainteresowanie w Chinach tak jak i w Korei, kiedy to zdobył dwie bramki w meczu, w którym zagrał jedynie 16 minut. Guardiola zapewnił, że gwiazdor Barcelony zagra dłużej, jednak zależy to od tego jak jest wypoczęty.

25 graczy dostępnych

Guadiola może liczyć na 25 zawodników podczas dzisiejszego spotkania wraz z Andreu Fontàsem wracającym do do składu po kontuzji. Alves i Hleb musieli opuścić zespół i udać się na mecze swoich reprezentacji, a Cristian Tello jest wyłączony z z gry z powodu kontuzji.

Mistrzowie Chin

Barcelona ma na celu utrzymanie pozytywnego wrażenia, jakie sprawia podczas tegorocznego presezonu, ale przyjdzie jej zmierzyć się z zespołem, który rozegrał już połowę spotkań ligowych. Większość zawodników Guoan stanowią Chińczycy, ale występują tutaj między innymi reprezentant Hondurasu, „Pery” Martínez oraz dwaj bliźniacy z Australii – Joel i Ryan Griffith.

Źródło: www.fcbarcelona.com

mainXX:/2010/08/ostatni-mecz-presezonu-dzi-na-birds-nest/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.