Ostatni przystanek – Chiny

Ostatni przystanek – Chiny

FC Barcelona przybyła do Pekinu po długiej i intensywnej środzie aby zacząć ostatnią część tourne po Azji.

Ostatnio gracze Barçy udali się do Chin trzy lata temu, przeciwnikiem był zespół Beijing Gouan FC. Mecz odbył się wtedy na Beijing Fengtai Stadium, a teraz Barcelona zagra na Birds Nest Olympic Stadium.

Czwartek był intensywnym dniem dla Barçy. Pep Guardiola i Leo Messi wzięli udział w konferencji prasowej, a wiceprezydent klubu, Maria Bartomeu, podpisał umowę o promocji FC Barcelony w chińskich instytucjach. Cały zespół udał się wieczorem pociągiem na Workers Stadium.

W piątek Maria Bartomeu i kilku innych członków zarządu uda się do Szanghaju między innymi po to aby promować Katalonię jako atrakcyjny region wakacyjny. Ponadto, Alves i Adriano odwiedzą Miasteczko Nike, a także z resztą zespołu wezmą udział w imprezie organizowanej przez Herbalive oraz rannym i wieczornym treningu.

W sobotę zespół rozpocznie treningi na Birds Nest Stadium, stadionie, na którym miały miejsce rozpoczęcie i zakończenie Igrzysk Olimpijskich 2008. Audi zorganizuje imprezę promocyjną podobną do tej, która miała miejsce w 2007 roku.

W niedzielę zawodnicy rozegrają w końcu mecz i zakończona zostanie wyprawa do Azji.

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB