31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.13min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ostatni przystanek – Chiny

Ostatni przystanek – Chiny

FC Barcelona przybyła do Pekinu po długiej i intensywnej środzie aby zacząć ostatnią część tourne po Azji.

Ostatnio gracze Barçy udali się do Chin trzy lata temu, przeciwnikiem był zespół Beijing Gouan FC. Mecz odbył się wtedy na Beijing Fengtai Stadium, a teraz Barcelona zagra na Birds Nest Olympic Stadium.

Czwartek był intensywnym dniem dla Barçy. Pep Guardiola i Leo Messi wzięli udział w konferencji prasowej, a wiceprezydent klubu, Maria Bartomeu, podpisał umowę o promocji FC Barcelony w chińskich instytucjach. Cały zespół udał się wieczorem pociągiem na Workers Stadium.

W piątek Maria Bartomeu i kilku innych członków zarządu uda się do Szanghaju między innymi po to aby promować Katalonię jako atrakcyjny region wakacyjny. Ponadto, Alves i Adriano odwiedzą Miasteczko Nike, a także z resztą zespołu wezmą udział w imprezie organizowanej przez Herbalive oraz rannym i wieczornym treningu.

W sobotę zespół rozpocznie treningi na Birds Nest Stadium, stadionie, na którym miały miejsce rozpoczęcie i zakończenie Igrzysk Olimpijskich 2008. Audi zorganizuje imprezę promocyjną podobną do tej, która miała miejsce w 2007 roku.

W niedzielę zawodnicy rozegrają w końcu mecz i zakończona zostanie wyprawa do Azji.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2010/08/ostatni-przystanek-chiny/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.