31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.20min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Cieszymy się z tego jak idą sprawy”

„Cieszymy się z tego jak idą sprawy”

Maxwell jest doświadczonym profesjonalistą i wie, że presezon jest istotny: „To czas kiedy wiemy, że trzeba pracować bardzo ciężko. Jesteśmy zadowoleni z tego jak potoczyły się sprawy” powiedział podczas sobotniej konferencji prasowej w Pekinie.

Podczas jego pierwszego roku w klubie presezon odbywał się w Ameryce Północnej, ale Maxwell wierzy, że „nie ma znaczenia dokąd się udajemy, gdyż nie spędzamy czasu na zwiedzaniu kraju. Jest to okres, w którym musimy ponownie przyzwyczaić się do treningów”.

Pochwały dla Adriano i graczy Barçy B

Jeżeli chodzi o Adriano, Maxwell jest przekonany, że „jego przyjście uczyni zespół bardziej kompletnym – każdy będzie musiał walczyć o miejsce w wyjściowym składzie”. Brazylijczyk pochwalił także zawodników Barçy B: „Pokazali, że posiadają odpowiednie umiejętności do tego aby trener sięgnął po nich kiedy zajdzie taka potrzeba”.

Bird’s Nest

FC Barcelona kończy swoją wyprawę do Azji meczem na fantastycznym stadionie Bird’s Nest, na którym odbywały się Igrzyska Olimpijskie 2008 i Maxwell cieszy się z możliwości gry na tym obiekcie: „To spektakularne miejsce. Stadion jest jeszcze nowy i postaram się zasięgnąć o nim trochę informacji. To przyjemność grać mecze na takich miejscach jak to”. Jeżeli chodzi o sam mecz, Maxwell obiecał: „Będziemy starać się grać atrakcyjną piłkę. Guoan to zespół, w którym piłkarze dużo biegają i kryją bardzo ciasno. Będziemy grać według naszej filozofii” zakończył.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2010/08/qcieszymy-si-z-tego-jak-id-sprawyq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.