31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.15godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ferguson: „Jeśli pokonamy Barçę, cały świat uświadomi sobie, że jesteśmy wielcy”

Obrazek

Trener Manchesteru United, Alex Ferguson, zachęcał piłkarzy swojego zespołu do wzmożonego wysiłku podczas finałowego starcia z Barceloną na Wembley.

Legendarny szkocki trener, Alex Ferguson, podkreślił w wywiadzie dla Daily Mail, że najważniejsza w finałowym meczu z Barceloną będzie wydajność i wytrzymałość jego piłkarzy.

Manchester United dokonał w ten weekend historycznego wydarzenia. Zdobył swój 19. tytuł mistrzowski i tym samym stał się samodzielnym liderem pod tym względem w angielskiej Premier League.

Kolejnym celem Czerwonych Diabłów jest zdobycie Ligi Mistrzów. Sir Alex Ferguson wierzy, że ewentualne zwycięstwo nad Barceloną, pozwoliłoby zamknąć usta krytykom i uświadomić wszystkim siłę jego drużyny. „Zwycięstwo z Barceloną zamknęłoby usta wszelkim krytykom. Będziemy mierzyć się z okropnie silną drużyną, jednak jeśli zagralibyśmy na swoim poziomie, to dlaczego mielibyśmy nie wygrać?” – pytał retorycznie Szkot, który po chwili dodał, że wierzy, iż jego drużyna jest w stanie „dokonać czegoś wielkiego”.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/05/ferguson-qjeli-pokonamy-barc-cay-wiat-uwiadomi-sobie-e-jestemy-wielcyq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.