1dn.10godz.43min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Manchester przegrał z Juventusem 1:2 (1:1)

Obrazek

W towarzyskim meczu rozegranym w Manchesterze na stadionie Old Trafford, Manchetser United przegrał 1:2 (1:1) z Juventusem Turyn. Spotkanie było pożegnalnym meczem w zespole Czerwonych Diabłów weterana, Gary”ego Neville”a.

W składzie Czerwonych Diabłów zagrali w tym meczu gracze, którzy byli niegdyś symbolem klubu z Old Trafford.

Na boisko w pierwszej jedenastce wybiegli poza kapitanem Garym Nevillem, m.in David Beckham, Phil Neville i Nicky Butt.

Przez pół godziny grały też aktualne gwiazdy, z którymi przez lata grał w drużynie Neville: Ryan Giggs, Paul Scholes i Wayne Rooney.

Prowadzenie dał gospodarzom w 19. minucie Wayne Rooney, obecny gwiazdor zespołu.

Wyrównał Simone Pepe (40.), zaś wygraną Stara Dama „wyszarpała” rywalom w 75. gdy Andersa Lindegaarda pokonał Giandonato.

Manchester mógł nawet w tym starciu prowadzić, ale David Beckham zmarnował w 68. minucie rzut karny podyktowany za faul na Bebe.

Anglik strzelił mocno i niecelnie, z pewnością ucieszył jednego z kibiców United, który złapał piłkę na trybunach.

W bramce od pierwszych minut okazję miał zaprezentować się też Tomasz Kuszczak, zmieniony w przerwie, który najprawdopodobniej także zagrał w zespole Alexa Fergusona po raz ostatni.

Po sezonie sfrustrowany swą pozycją w klubie Polak zmieni otoczenie.

Źródło: manutd.com (fot.)

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2011/05/manchester-przegra-z-juventusem-12-11/