21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.18godz.59min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników podczas fiesty

Obrazek

Podczas świętowania dubletu na Camp Nou zaownicy przekazali kibicom podziękowanie za to, że wspierali ich przez cały sezon. Przemówił też Leo Messi, który obiecał to po zdobyciu Ligi Mistrzów. Poniżej zamieszczamy wypowiedzi zawodnikow.

W swoich słowach piłkarze wyrazili wdzięczność za obecność dwunastego zawodnika, jakim są kibice Barçy i wskazali, że bez nich trudno byłoby osiągnąć obecne sukcesy.

Carles Puyol

„Dziękuję że tu jesteście. Powiedzieliśmy, że tu wrócimy. Cieszcie się tymi trofeami, bo zdobycie ich kosztowało nas naprawdę sporo pracy. Visca el Barça i Visca la Pobla.”

Pep Guardiola

„Witajcie. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali: tym, którzy mieli szczęście pojechać z nami do Londynu, tym którzy są tutaj obecni i wszystkim fanom, którzy wspierali nas przez cały ten sezon. Czujemy, że jesteśmy blisko was. W przyszłym roku też będziemy się starać osiągnąć podobne sukcesy.:

Lionel Messi

„Powiedziałem, że przemówię i oto jestem. Ale nie mam nic do powiedzenia! Świętujmy i miejmy nadzieję powtarzać to jeszcze wielokrotnie. Visca el Barça i Visca Catalunya.”

Xavi

„Nie wiem co można jeszcze powiedzieć. Dziękujemy wam bardzo. Ten zespół jest wspaniały. Od zawsze byłem dumny z bycia Katalończykiem i kibicem Barçy – a teraz jestem jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!”

Éric Abidal

„Dobry wieczór wszystkim. Dziękuję za wasze wsparcie przez cały sezon. Dziękuję drużynie, a zwłaszcza kapitanom, którzy zrobili wczoraj wspaniały gest dając mi opaskę kapitańską. To był najlepszy dzień w całej mojej karierze sportowca. Podnieść ten Puchar to niesamowite uczucie! Visca el Barça i Visca Catalunya.”

Andrés Iniesta

„Dobry wieczór. Chciałbym podziękować wszystkim wam za wsparcie. Bez was wszystkich zdobycie tych trofeów nie byłoby możliwe. Dziękuję, że jesteście z nami w jednej drużynie. Serce mówi mi, że najlepszą rzeczą na świecie jest być kibicem Barçy i jestem dumny mogąc nim być! Visca el Barça i Visca Catalunya.”

Víctor Valdés

„Czekajcie, czegoś tu brakuje (w tym momencie ściąga senyerę, którą jest przepasany i przywiązuje ją do Pucharu Ligi Mistrzów, na co aplauzem reagują kibice). No, teraz jest dobrze. Byliśmy wam to dłużni i oto jest, prosto z Wembley dla was wszystkich. Cieszcie się nim! Visca el Barça and especially, Visca Catalunya.”

Gerard Piqué

„W nocy krótko spałem. Przyjaciel powiedział żebym powiedział tylko jedno, więc mówię: nie stosujemy dopingu, nie nurkujemy, nie przekupujemy sędziów. Po prostu gramy w piłkę. Visca el Barça i Visca Catalunya. Widzimy się dzisiaj wieczorem na koncercie Shakiry!”

Pedro

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc dzielić puchar z kibicami. Zawsze podkreślam to jak ważny jest kolektyw. Bez moich kolegów nie mógłbym zdobyć tych bramek. Najważniejszą rzeczą było zdobycie tego tytułu i zadedykowanie go tym wspaniałym fanom. Stopniowo graliśmy coraz lepiej, a z Madrytem czekało nas nie lada wyzwanie, szkoda, że przegraliśmy finał Copa del Rey. Zwycięstwo dedykuję mojej rodzinie i wszystkim kibicom.”

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/05/wypowiedzi-zawodnikow-podczas-fiesty/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.