21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.24min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wypowiedzi zawodników podczas świętowania

Obrazek

Poniżej zamieszczamy wypowiedzi zawodników FC Barcelony podczas świętowania 21. mistrzostwa La Liga na Camp Nou oraz wideo z ich wypowiedziami.

Xavi

„Chcę tylko powiedzieć, że nie ma sensu oglądać się na inne zespoły – myśl o tej drużynie, najlepszej na świecie! Mamy nadzieję wrócić tutaj po finale Ligi Mistrzów!”

Eric Abidal

„Chcę podziękować wszystkim zawodnikom, sztabowi i mojej rodzinie za ich wsparcie, które dali mi w tym sezonie. Ich siła pomogła mi radzić sobie z tym wszystkim – bardzo wam dziękuję!”

Víctor Valdés

„Nie wiem, czy mogę mówić, ale spróbuję. Chcę powiedzieć tylko jedną rzecz. Jestem dumny z tego, że mogę bronić tych barw i herbu tego klubu. Niech żyje Katalonia! Przepraszam, ale ktoś musiał to powiedzieć!”

José Manuel Pinto

Pinto odpowiedział na pytanie, które zadaje sobie od dłuższego czasu José Mourinho: dlaczego? „To czas aby być szczęśliwym i świętować. Jeśli ktoś chce wiedzieć dlaczego teraz tu jesteśmy, to odpowiadam: dlatego, że jesteśmy najlepsi!”

Gabi Milito

„To sama przyjemność zaliczyć kolejny sezon z tytułem mistrzowskim i wszyscy na to zaslużyliśmy – sztab szkoleniowy, zawodnicy i kibice. Zasługujemy na to żeby teraz móc święować. Jestem bardzo dumny z tej drużyny i z tego, że jestem z nimi w jednym klubie.”

Andrés Iniesta

„To trzeci z kolei tytuł mistrzowski dla nas, ale chcemy wiele więcej. To był dla mnie niezwykły rok, urodziła się moja córka. Chcę dać jej puchar Ligi Mistrzów w prezencie – widzimy się tu z powrotem!”

Leo Messi

„Jestem bardzo szczęśliwy mogąc być tutaj znowu i świętować kolejny tytuł mistrzowski, ale nie chcę niczego mówić przed 29 maja – wtedy przemówię!”

Javier Mascherano

„Chcę tylko powiedzieć dwie rzeczy: po pierwsze, że jestem dumny z bycia w tym zespole i po drugie, że być z nimi tutaj to jak sen.”

Gerard Piqué

„Po pierwsze chcę podziękować całemu sztabowi za pracę jaką wykonuje przez te trzy lata. Po drugie chcę podziękować wam wszystkim za to, że przychodzicie tutaj każdej niedzieli – zasługujecie na ten puchar tak samo jak i my. Po trzecie, chcę wrócić tutaj ponownie 29 maja!”

Dani Alves

„Jestem dumny z bycia częścią tego klubu – pokazujemy, że jesteśmy więcej niż klubem! Jesteśmy tutaj z naszymi rodzinami i samy jesteśmy jak rodzina – to świetne uczucie móc być częścią tego.”

Seydou Keita

„Chcę podziękować sztabowi szkoleniowemu i kibcom. Ta drużyna ma to, czego nie mają inne – bez naszych zalet nigdy nie dokonalibyśmy tego wszystkiego. Widzimy się tutaj ponownie 29 maja!”

David Villa

„Jestem szczęśliwy móc tutaj być. Dziękuję, że mogłem przejść przez to wszystko – to jak spełnienie marzeń.”

Sergio Busquets

„To wspaniałe móc świętować ponownie ten tytuł. To mój trzeci i najbardziej ważny dla mnie. Dziękuję i mam nadzieję, że wrócimy tutaj 29 maja – mam nadzieję, że to nigdy się nie skończy.”

Pedro Rodríguez

„Dziękuję wszystkim za wasz wysiłek włożony w to przez cały sezon. Jestem szczęśliwy mogąc być częśćią tego zespołu i teraz mamy jeszcze jedno trudne zadanie do wykonania – finał Ligi Mistrzów. Chcemy przywieźć tutaj Puchar raz jeszcze!”

Adriano Correia

„Jestem dumny z tego, że mogę być tutaj i świętować mój pierwszy ligowy tytuł. To więcej niż klub – to moja rodzina i moje życie”.

Ibrahim Afellay

„Dziękuję za wszystko – następnym razem mój hiszpański będzie lepszy!”

Maxwell

„Nie ma nic więcej do powiedzenia niż „dziękuję”. To fantastyczna, spektakularna chwila.”

Bojan Krkic

„Jestem dumny z bycia częścią tego klubu. To całe moje życie, a najważniejszą rzeczą jest mieć przy sobie tych przyjaciół, którzy mnie kochają i tak bardzo mi pomagają. Dziękuję!”

Jeffren Suárez

„Po pierwsze, jestem bardzo szczęśliwy mogąc być częścią tego niezwykłego klubu. Ci ludzie są niesamowici. Po drugie, dziękuję wam wszystkim. Mistrzostwo ligi wróciło na swoje miejsce i teraz mamy przed sobą to, na co wszyscy czekaliśmy – finał Ligi Mistrzów. Musimy pozostać zjednoczeni aby móc przywieźć tutaj ten Puchar i świętować jego zdobycie na tym wspaniałym stadionie.”

Źródło: FCBarcelona.cat/TV3

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/05/wypowiedzi-zawodnikow-podczas-witowania/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.