Zawodnicy już w nowym hotelu

Obrazek

Po dwóch nocach spędzonych w Grove Hotel, zawodnicy Barçy przenieśli się do hotelu, w którym pierwotnie mieli przebywać – The Wyndham Gran Hotel w Chelsea. Pozostaną tam do niedzieli.

Pyły po wybuchu wulkanu zagrażające lotom samolotów zmusiły FC Barcelonę do wyruszenia do Anglii wcześniej niż było to zaplanowane, ponieważ nikt nie chciał powtórki z półfinału Ligi Mistrzów z Interem Mediolan. Wczoraj jednak wszystko odbywało się już zgodnie z harmonogramem i zawodnicy przenieśli się do The Wyndham Gran Hotel w Chelsea.

Piłkarze zmienili hotel po porannej sesji treningowej w czwartek na obiektach Arsenalu Londyn. W zajęciach wzięli udział wszyscy powołani zawodnicy.

Dziś wieczorem zarówno Barcelona jak i Manchester odbędą trening na Wembley. Najpierw trening odbędą United o godzinie 17:30, a Sir Alex Ferguson uda się na konferencję prasową na godzinę 16:45. Barcelona odbędzie własny trening o godzinie 19:00 (czasu lokalnego), a na konferencję prasową o godzinie 18:15 udadzą się Pep Guardiola, Víctor Valdés i Carles Puyol.

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB