21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.0min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça na okładce Newsweeka

Obrazek

Prestiżowy amerykański magazyn Newsweek całą swoją stronę tytułową poświęcił FC Barcelonie, a na zdjęciu znalazł się Pep Guardiola. Na stronie tytułowej możemy wyczytać pytanie: „Barça! Najlepszy klub piłkarski w historii?”.

W wersjach w Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji, które zostaną opublikowane 13 czerwca, Newsweek wskazuje dlaczego zespół Guardioli odniósł tyle sukcesów. Zdjęcie Pepa Guardioli otoczonego przez piłkarzy figuruje na okładce i w środku magazynu, a dzienikarz Jimmy Burns usiłuje dowiedzieć się, czy Barça jest rzeczywiście najlepsza w historii.

Artykuł opisuje, że siła zespołu tkwi w grze piłką, a także przywiązuje uwagę do wielkiego wkładu w sukcesy Xaviego i Iniesty, ale i także takich zawodników jak Mascherano, Abidal czy Villa, którzy nie pochodzą ze szkółki FC Barcelony, a jednak zaadaptowali się do jej systemu i stylu gry.

Newsweek porównuje styl zespołu do choreografii tańca, nie przeoczając faktu, że piłkarze Pepa Guardioli nie zapomnieli o podstawach gry w piłkę – ataku, zdobywaniu bramek i zwycięstwach. W artykule ukazana jest też wielka rola Pepa Guardioli w całej grupie, który jest podstawowym elementem i promotorem obecnego stylu gry, a dzięki jego postawie możliwe było osiągnięcie wielu sukcesów.

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/barca-na-okadce-newsweeka/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.