29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.3min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc: Wenger o wszystkim decyduje

Obrazek

O tym, że Cesc Fábregas chce przejść do FC Barcelony wie każdy. Sam zawodnik podziwia zespół Pepa Guardioli, jednak nie chce oficjalnie mówić o pragnieniu odejściu z Arsenalu Londyn, aby „nie krzywdzić” osób związanych z tym klubem. Dodał też, że według niego to Barça jest najlepszym zespołem na świecie, ale w swoim obecnym klubie czuje się szczęśliwy.ęp

Katalończyk nie od dziś łączony jest z powrotem do Barcelony, w której dorastał, a w 2003 roku odszedł do Arsnealu Londyn. Zawodnik przebywa obecnie w Hiszpanii i udzielił wypowiedzi dziennikarzom: „To frustrujące nie móc wygrywać tytułów. Barcelona jest wspaniałym klubem, najlepszym na świecie, a możliwość grania w niej jest gwarancją sukcesów”.

Agent zawodnika ma spotkać się w tym tygodniu z przedstawicielami FC Barcelony w celu omówienia warunków kontraktu, jednak pozwolenia na odejście swojego kapitana nie wyraził Arsene Wenger.

Sam Fábregas powiedział, że nie chce „krzywdzić” klubu mówiąc otwarcie o tym, że chce grać w Barcelonie i dodał: „Nie zrobię kolejnego kroku i nie powiem, że chcę grać w Barçy. Po tych ośmiu latach w Arsenalu nie chcę krzywdzić tego klubu. To nie w moim stylu”.

„Jestem szczęśliwy w Arsenalu i jestem ich graczem. Wenger wie czego chce i to on tu rządzi, on podejmuje decyzje”, dodał.

Źródło: Goal.com

mainXX:/2011/06/cesc-wenger-o-wszystkim-decyduje/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.