Cesc: Wenger o wszystkim decyduje

Obrazek

O tym, że Cesc Fábregas chce przejść do FC Barcelony wie każdy. Sam zawodnik podziwia zespół Pepa Guardioli, jednak nie chce oficjalnie mówić o pragnieniu odejściu z Arsenalu Londyn, aby „nie krzywdzić” osób związanych z tym klubem. Dodał też, że według niego to Barça jest najlepszym zespołem na świecie, ale w swoim obecnym klubie czuje się szczęśliwy.ęp

Katalończyk nie od dziś łączony jest z powrotem do Barcelony, w której dorastał, a w 2003 roku odszedł do Arsnealu Londyn. Zawodnik przebywa obecnie w Hiszpanii i udzielił wypowiedzi dziennikarzom: „To frustrujące nie móc wygrywać tytułów. Barcelona jest wspaniałym klubem, najlepszym na świecie, a możliwość grania w niej jest gwarancją sukcesów”.

Agent zawodnika ma spotkać się w tym tygodniu z przedstawicielami FC Barcelony w celu omówienia warunków kontraktu, jednak pozwolenia na odejście swojego kapitana nie wyraził Arsene Wenger.

Sam Fábregas powiedział, że nie chce „krzywdzić” klubu mówiąc otwarcie o tym, że chce grać w Barcelonie i dodał: „Nie zrobię kolejnego kroku i nie powiem, że chcę grać w Barçy. Po tych ośmiu latach w Arsenalu nie chcę krzywdzić tego klubu. To nie w moim stylu”.

„Jestem szczęśliwy w Arsenalu i jestem ich graczem. Wenger wie czego chce i to on tu rządzi, on podejmuje decyzje”, dodał.

Źródło: Goal.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB