31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.22min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Enrique chcę pozyskać Montoye

Obrazek

Szkoleniowiec AS Romy, Luis Enrique chce za wszelką cenę już teraz pozyskać gracza FC Barcelony, Martina Montoye.

Coach włoskiego zespołu zna bardzo dobrze młodego piłkarza, bo przecież trenował go w Barcelonie B i dlatego tak bardzo zależy mu na pozyskaniu wartościowego zawodnika. Montoya jest „świeżo upieczonym” mistrzem Europy U-21. Miał on też ogromny wkład, że Barca B ostatni sezon zakończyła na trzeciej pozycji.

Enrique stara się jak najbardziej zachęcić gracza aby ten zmienił barwy klubowe już w tym okienku transferowym. Najprawdopodobniej już w tym tygodniu będziemy znali dokładną informację czy Montoya skorzysta z propozycji Luisa. Jeśli Hiszpan zgodziłby się to z pewnością zostanie on wypożyczony z możliwością pierwokupu.

Montoya wie, że ma zaufanie od strony szkoleniowca Romy, ponieważ ten zna go doskonale z pracy właśnie w Barcelonie. Miałbym on dużą szansę występować w w pierwszym składzie, co byłoby dla niego dużą korzyścią, aby nabierać doświadczenia. Romę opuścił Philippe Mexes i zrobiła się luka w defensywie. Środek obrony najprawdopodobniej będą tworzyć Juan i Nicolas Burdisso, a więc na prawej stronie byłoby miejsce właśnie dla gracza Barcy.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/06/enrique-chc-pozyska-montoye/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.