Hiszpański i kataloński z DumaKatalonii.pl!

Obrazek

Mamy przyjemność ogłosić, że na DumaKatalonii.pl rozpoczęła się nowa inicjatywa skierowana do kibiców FC Barcelony, zresztą nie tylko do nich. Jako że Barça to więcej niż klub, tak i my chcemy przybliżać Wam związane z nią aspekty i to nie jedynie piłkarskie. Od dziś będziemy Was zachęcali do nauki języka hiszpańskiego i katalońskiego. Więcej informacji w dalszej części newsa.

Od dziś codziennie będziemy zamieszczali jedno wyrażenie wraz z katalońskim i hiszpańskim tłumaczeniem. Zazwyczaj słówka te będą związane z futbolem, ale nie będziemy się ograniczać tylko do piłki nożnej. Mamy nadzieję z czasem rozwinąć ten dział i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Z biegiem czasu kolejne wyrażenia znajdziecie w menu „Dla kibica”, a pojawią się tam już niebawem. Mamy nadzieję, że dzięki nam zainteresujecie się hiszpańskim i katalońskim, a jeśli go znacie – że z nami nauczycie się czegoś nowego.

 

Jako pierwsze słówko zamieszczamy niejako to, co jest motywem przewodnim dla FC Barcelony za „Ery Guardioli” – mistrz. Jutro zamieścimy kolejne wyrażenie, które ostatnio stało się dosyć popularne wśród kibiców FC Barcelony. Czy domyślacie co to może być?

 

Swoje propozycje tłumaczeń możecie zgłaszać na adres [email protected]

 

Visca el Barça i visca Catalunya!


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB