Hleb kontuzjowany

Obrazek

Zawodnik FC Barcelony, przebywający w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w Birmingham City, Aliaksandr Hleb znów nie może być pewny swojej przyszłości. W Barcelonie raczej nie wywalczy sobie miejsca w składzie, a opcję wypożyczenia do innego zespołu komplikuje kontuzja, którego Białoruin doznał w swoim ostatnim występie ligowym.

Pojawiając się w przedostatnim spotkaniu sezonu, w którym Birmingham grał z Fulham, Hleb doznał urazu wiązadła w lewym kolanie. Pomocnik już kiedyś zmagał się z tego typu kontuzją – w roku 2005, kiedy musiał poddać się operacji aby pozbyć się urazu. Aby zwalczyć kontuzję, zawodnik musiał poddać się operacji raz jeszcze. Zabieg przeszedł w zeszłym tygodniu w Londynie, ale nie będzie zdolny do gry najpewniej przez całe lato, czyli ominie go presezon FC Barcelony.

Przekonamy się jak ta kontuzja wpłynie na możliwość znalezienia sobie miejsca w składzie Barcelony. Jednak po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniu i na rok przed końcem kontraktu było wysoce prawdopodobne, że Hleb będzie chciał zmienić otoczenie właśnie tego lata. Zawodnik nie pozostanie raczej w Birmingham, w którym nie mógł dojść do porozumienia z trenerm Alexem McLeishem i krytykował go za wybrany styl gry.

Żeby było jeszcze ciekawiej, kontuzja Hleba została spowodowana wejściem jego byłego klubowego kolegi z FC Barcelony – nikogo innego jak Eidura Gudjohnsena, który gra teraz dla Fulham.

Źródło: TotalBarça.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB