21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.31min.
11.80 X3.80 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hleb kontuzjowany

Obrazek

Zawodnik FC Barcelony, przebywający w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w Birmingham City, Aliaksandr Hleb znów nie może być pewny swojej przyszłości. W Barcelonie raczej nie wywalczy sobie miejsca w składzie, a opcję wypożyczenia do innego zespołu komplikuje kontuzja, którego Białoruin doznał w swoim ostatnim występie ligowym.

Pojawiając się w przedostatnim spotkaniu sezonu, w którym Birmingham grał z Fulham, Hleb doznał urazu wiązadła w lewym kolanie. Pomocnik już kiedyś zmagał się z tego typu kontuzją – w roku 2005, kiedy musiał poddać się operacji aby pozbyć się urazu. Aby zwalczyć kontuzję, zawodnik musiał poddać się operacji raz jeszcze. Zabieg przeszedł w zeszłym tygodniu w Londynie, ale nie będzie zdolny do gry najpewniej przez całe lato, czyli ominie go presezon FC Barcelony.

Przekonamy się jak ta kontuzja wpłynie na możliwość znalezienia sobie miejsca w składzie Barcelony. Jednak po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniu i na rok przed końcem kontraktu było wysoce prawdopodobne, że Hleb będzie chciał zmienić otoczenie właśnie tego lata. Zawodnik nie pozostanie raczej w Birmingham, w którym nie mógł dojść do porozumienia z trenerm Alexem McLeishem i krytykował go za wybrany styl gry.

Żeby było jeszcze ciekawiej, kontuzja Hleba została spowodowana wejściem jego byłego klubowego kolegi z FC Barcelony – nikogo innego jak Eidura Gudjohnsena, który gra teraz dla Fulham.

Źródło: TotalBarça.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/hleb-kontuzjowany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.