20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.37min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejna oferta za Ceska

Obrazek

Jedna oferta za Ceska została odrzucona, teraz Barça chce złożyć drugą i ma nadzieję, że sprawa zostanie zakończona w ciągu dwóch tygodni. Obecna oferta brzmi: 35 mln euro.

Pierwsza oferta jaką za zawodnika złożyła FC Barcelona – 30 milionów euro została odrzucona, a i obecna z pewnością nie zostanie przyjęta. Mimo to Katalończycy mają nadzieję na osiągnięcie kompromisu.

Barça chce w końcu sprowadzić na Camp Nou swojego wychowanka i zapłacić za niego nawet możliwie największą kwotę. Mimo, że Sandro Rosell nie chce aby wydatki przekroczyły 45 milionów euro, The Telegraph donosi, że Klub może wydać na Fábregasa nawet 40 milionów euro.

Ostatniego lata Arsene Wenger notorycznie odmawiał sprzedaży Fábregasa mówiąc, że nie chce pozbywać się kapitana swojego zespołu. Teraz, w obliczu szukania finansów na wzmocnienia składu i pragnienia Katalończyka powrotu do ojczyzny, Francuz powinien zmienić zdanie.

Szanse na transfer Ceska są najbardziej zależne w tej chwili od tego czy Arsenal doprowadzi do kupna jego następcy. A mówi się o Ricardo Alvarezie z Velez Sarsfield i Arturo Vidalu z Bayeru Leverkusen.

Źródło: Goal.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/kolejna-oferta-za-ceska/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.