18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.2godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: W Argentynie tak jak w Barcelonie

Obrazek

Napastnik FC Barcelony, Lionel Messi jest zachwycony z pobytu ze swoją reprezentacją narodową. Stwierdził, że w reprezentacji Argentyny jest mu tak dobrze jak w FC Barcelonie.

 

To jedyne miejsce, gdzie jest tak samo szanowany jak w Barcelonie. Argentyńczyk do swojej reprezentacji dołączył po przyjeździe do Buenos Aires, z którą przygotowuje się do Copa America. Gracz Barcy poczuł „miłość” reprezentacyjnych kolegów.

„Argentyna jest jedynym miejscem, gdzie czuje się tak samo jak w Barcelonie” – oznajmił Messi dla  telewizji TyCSports.

Już 1 lipca reprezentacja Argentyny rozpocznie zmagania w Copa America. Pierwszym ich rywalem będzie Boliwia.

„Już za kilka dni zagramy pierwszy mecz z Boliwią, w której występują bardzo dobrzy zawodnicy, a więc szykuje się dobre  spotkanie. Mam nadzieję, że wraz z Argentyną osiągniemy sukces jakim będzie zdobycie Pucharu. Był moment gdzie krytykowano mnie za grę w reprezentacji, że się nie przykładam, bo nie osiągaliśmy sukcesów, a z Blaugraną było całkiem inaczej. Mam nadzieję, że ludzie zmienią swoje zdanie”.

„Zawsze mówiliśmy, że mieliśmy bardzo mało czasu, aby się zgrać ze sobą, że mało wspólnie trenowaliśmy. Teraz jest całkiem inaczej, było więcej czasu aby się dobrze przygotować. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć Puchar Ameryki, co byłoby dużym sukcesem dla reprezentacji, a także dla mnie” – zakończył gracz Barcy.

 

Źródło:sport.es

mainXX:/2011/06/messi-w-argentynie-tak-jak-w-barcelonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.