01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.26min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Operacja Rossi wstrzymana

Obrazek

Jak wiemy od dłuższego czasu trwają rozmowy na linii FC Barcelona – Villarreal CF w sprawie Giuseppe Rossi”ego. Działacze Barcy chcą już tego lata sprowadzić do siebie Rossi”ego.


Jednak dotychczasowe rozmowy zostały wstrzymane. Jak informuje agent piłkarza, Federico Pastorello Blaugrana nigdy nie zaoferowała30 milionów euro za jego gracza. „Barcelona nigdy nie oferowała 30 mln euro za Rossi”ego. Zaproponowali mniejszą kwotę, a Villarreal nie zgadza się, żąda większą sumę. W obecnej chwili rozmowy zostały wstrzymane, musimy czekać co się dalej wydarzy” – oznajmił Pastorello dla włoskiej stacji radiowej „Mana Mana”.

Agent gracza odniósł się także do innego gracza, którym zainteresowany jest Pep Guardiola, a mowa o Alexis Sanchez. Najprawdopodobniej już na dniach zostanie on nowym graczem Dumy Katalonii.

„Z tego co wiem Barca ma zapłacić za niego 40 milionów euro. My musimy natomiast czekać co się wydarzy dalej”.

Agent wyznał też, że po tej informacji Rossi nie wyklucza iż najbliższy rok spędzi ponownie w Villarreal. Federico powiedział, że nie rozmawia z żadnym innym klubem w sprawie swojego zawodnika, chociaż przyznał, że po zainteresowaniu Katalończyków Sanchezem, czeka na telefony z innych zespołów.

„Obecnie nie rozmawiam z żadnym innym klubem. Sprawa trochę się skomplikowała, po tym jak Barca wyraziła chęć kupna Sancheza. Myślę, że teraz inne kluby zaczną dzwonić” – zakończył Pastorello.

Źródło:sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.