Piqué: W Madrycie powinni mniej mówić

Obrazek

Zawodnicy z La Liga są na urlopach, ale rywalizacja na linii Barcelona – Madryt nie ustaje. Dziś na temat madridistas wypowiedział się Gerard Piqué, który przekazał poradę dla podopiecznych José Mourinho. Wypowiedział się też na temat możliwego transferu Ceska Fabregasa do FC Barcelony.

Już w trakcie trwania minionego sezonu było gorąco. Wzajemne oskarżenia mnożyły się niczym króliki, a taka atmosfera jeszcze się nie ostudziła, o czym może świadczyć wypowiedź Piqué. Obrońca FC Barcelony radzi zawodnikom José Mourinho aby mniej mówili, a więcej robili: „Ostatecznie futbol odda ci tyle ile wysiłku włożyłeś w sukces, ale oni [Real Madryt] powinni mniej mówić i skupić się na innych rzeczach”.

„Wszyscy wiemy gdzie jest granica. Nie chcę żeby tamte fałszywe oskarżenia powtórzyły się raz jeszcze. Nikt z nas nie krytykował sędziów ani nie mówił niczego podobnego. Skupiliśmy się tylko na graniu w piłkę, a wszystko inne zostało „na zewnątrz””, dodał.

Cesc Fabregas najprawdopodobniej powróci do FC Barcelony tym latem, a nie inaczej sądzi Piqué: „Życzę mu aby mógł ubrać koszulkę Barcelony. Wiem, że jego rodzina to kibice Barçy, a powrót tutaj byłby dla niego czymś niezwykłym”.

Źródło: Goal.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB