16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.9min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piqué: W Madrycie powinni mniej mówić

Obrazek

Zawodnicy z La Liga są na urlopach, ale rywalizacja na linii Barcelona – Madryt nie ustaje. Dziś na temat madridistas wypowiedział się Gerard Piqué, który przekazał poradę dla podopiecznych José Mourinho. Wypowiedział się też na temat możliwego transferu Ceska Fabregasa do FC Barcelony.

Już w trakcie trwania minionego sezonu było gorąco. Wzajemne oskarżenia mnożyły się niczym króliki, a taka atmosfera jeszcze się nie ostudziła, o czym może świadczyć wypowiedź Piqué. Obrońca FC Barcelony radzi zawodnikom José Mourinho aby mniej mówili, a więcej robili: „Ostatecznie futbol odda ci tyle ile wysiłku włożyłeś w sukces, ale oni [Real Madryt] powinni mniej mówić i skupić się na innych rzeczach”.

„Wszyscy wiemy gdzie jest granica. Nie chcę żeby tamte fałszywe oskarżenia powtórzyły się raz jeszcze. Nikt z nas nie krytykował sędziów ani nie mówił niczego podobnego. Skupiliśmy się tylko na graniu w piłkę, a wszystko inne zostało „na zewnątrz””, dodał.

Cesc Fabregas najprawdopodobniej powróci do FC Barcelony tym latem, a nie inaczej sądzi Piqué: „Życzę mu aby mógł ubrać koszulkę Barcelony. Wiem, że jego rodzina to kibice Barçy, a powrót tutaj byłby dla niego czymś niezwykłym”.

Źródło: Goal.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/pique-w-madrycie-powinni-mniej-mowi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.