21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.25min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pozzo czeka na wysoką ofertę za Sancheza

Obrazek

Właściciel Udinese, Giampaolo Pozzo, powiedział, że nie wypuści z klubu Alexisa Sancheza, dopóki FC Barcelona nie złoży za niego oferty, „której nie można odrzucić”. To Barça jest właśnie na najlepszej drodze do zakontraktowania skrzydłowego Udinese.

Prezydent klubu, Franco Soldati, oświadczył we wtorek, że Barcelona osiągnęła już porozumienie z zawodnikiem, ale Pozzo pozostaje nieugięty i wyznał, że nie odda 22-letniego piłkarza dopóki na jego biurko nie trafi satysfakcjonująca go oferta: „Mimo, że wszyscy tam na niego wyczekują, mam nadzieję, że Nino Maravilla zagra w przyszłym sezonie w barwach Udinese, zwłaszcza w świetle rozmów, które się odbyły”, powiedział Pozzo dla oficjalnej strony internetowej Udinese.

„Jeśli ostatecznie nie dostaniemy rozsądnej oferty, to będzie to oznaczało, że wielkie kluby nie są gotowe aby docenić go tak bardzo jak na to zasługuje”, dodał.

Pozzo powiedział też, że jeśli Sanchez zostanie w Udinese, będzie to tylko z korzyścią dla niego samego i dla jego zespołu, który zagra w kwalifikacjach Ligi Mistrzów: „Byłoby lepiej gdyby na następny sezon został u nas. Osiągnąłby lepsze rezultaty i dokończył proces dorastania, który został zapoczątkowany trzy lata temu. Tak będzie lepiej i dla nas i dla niego”.

W ostatnim tygodniu w mediach pojawiła się wypowiedź Sancheza, że jego drużyną zostanie Barcelona, ale widocznie Udinese nie odda go bez walki.

Źródło: Goal.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/06/pozzo-czeka-na-wysok-ofert-za-sancheza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.