18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.2godz.53min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago 2015!

Obrazek

Thiago Alcántara przedłużył swój kontakt z Klubem o dwa sezony, do 30 czerwca 2015 roku. Klauzula odejścia zapisana w jego umowie wynosi teraz 90 milionów euro.

Po odnowieniu umowy dzisiejszego popołudnia, Thiago w wypowiedzi dla Barça TV i oficjalnej strony internetowej FC Barcelony wyraził jak bardzo jest szczęśliwy: „To marzenie móc dalej grać w tej drużynie i w tym klubie. Jestem naprawdę szczęśliwy. Teraz muszę podzielić się tym szczęściem z rodziną”. Dodał też: „Nigdy nie myślałem o odejściu. Zawsze chciałem być tutaj”.

Rozgrywający, który nadal powraca do pełni zdrowia po operacji nosa, wyraził wdzięczność za wszystko czego nauczył się w Barçy: „Klub zrobił już dla mnie wszystko. Trenowałem tutaj, przeszedłem przez drużyny młodzieżowe, zaufali mi i pozwolili grać w pierwszym zespole w ostatnim sezonie i teraz przedłużyli mój kontrakt”. Wyjaśnił też, że: „Teraz wszystko zależy ode mnie czy udowodnię, że mogę grać dla Barcelony i pomóc zespołowi zostać na szczycie”.

Podczas podpisania kontraktu obecni byli Prezydent Sandro Rosell, dyrektor sportowy Androni Zubizarreta, dyrektor ds. piłki nożnej Raul Sanllehi oraz sam Thiago i jego ojciec, który jest agentem zawodnika.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/06/thiago-2015/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.