31.05.2024, g. 02:00
Copa Libertadores
River Plate vs Deportivo Táchira FC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.26min.
11.11 X11.00 217.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arsenal dał Barcelonie dwa tygodnie

Obrazek

Opera mydlana z udziałem Ceska Fábregasa dobiegnie nareszcie końca? Arsenal dał FC Barcelonie dwa tygodnie – albo zaoferuje za Katalończyka 45 milionów euro, albo ten pozostanie w Londynie.

24-letni pomocnik przeszedł z Barcelony do Arsenalu w 2003 roku. W zespole Kanonierów wystąpił w ponad 300 spotkaniach. Jest ważną częścią drużyny Arsene Wengera i zarazem jej kapitanem, jednak na przestrzeni ostatnich lat Cesc coraz głośniej rozmyśla nad powrotem do stolicy Katlaonii.

The Sun informuje, że zespół z północnego Londynu dał Barcelonie dwa tygodnie na przedstawienie odpowiedniej oferty albo Fábregas pozostanie w Arsenalu na kolejny rok. Negocjacje toczą się w okolicach kwoty 30 milionów euro, jednak Arsenal chce o 15 milionów więcej za swojego kapitana. Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, przyznał, że Barça ma na transfery jedynie 46 milionów euro.

W międzyczasie angielski Daily Mail pisze, że Cesc Fábregas ma spotkać się z Arsene Wengerem aby przeforsować ostatecznie swój transfer na Camp Nou. Francuski trener wypowiadał się już wcześniej, że jeśli Cesc powie mu, że jest nieszczęśliwy na Emirates, będzie mógł odejść. Tym bardziej, że Wenger bardziej jest pewny zatrzymania w klubie Nasriego niż Fábregasa.

Źródło: Goal.com

mainXX:/2011/07/arsenal-dal-barcelonie-dwa-tygodnie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.