18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.3min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bojan będzie mógł pożegnać się z kibicami

Obrazek

Już za kilkanaście godzin najprawdopodobniej Bojan Krkic zostanie graczem AS Romy. Po transferze Alexisa Sancheza do FC Barcelony, na pewno Bojan opuści Camp Nou.

Włodarze Barcy dali mu znak możliwości zmiany barw klubowej, a więc Hiszpan może udać się do Włoch, gdzie podpisze kontrakt z drużyną prowadzoną przez Luisa Enrique.

Krkic otrzymał wczoraj od swojego adwokata Ramona Sostresa dokumenty, z którymi ma się udać do Rzymu, aby podpisać nowy kontrakt, który będzie obowiązywał go przez cztery lata. Duma Katalonii za tego gracza otrzyma około 12 milionów.

Bojan będzie miał możliwość pożegnania się z kibicami na konferencji prasowej na Camp Nou w dzień, w który będzie wyjeżdżał do Rzymu. Każdy wie, że jego największym pragnieniem jest regularna gra w pierwszym składzie, taką możliwość będzie miał dużo większą w Romie. Na dodatek zna się bardzo dobrze z trenerem Enrique, z którym miał możliwość współpracować w Blaugranie. Luis zamierza odmłodzić skład AS Romy i walczyć o Mistrzostwo Włoch, a także ma zamiar zabłysnąć w Europie.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/bojan-bdzie-mog-poegna-si-z-kibicami/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.