Bojan nie stawił się na badaniach

Obrazek

Już dzisiaj podopieczni Pepa Guardioli o godzinie 8 mieli stawić się na pierwszych zajęciach. Na tą godzinę zostały zaplanowane badania lekarskie.

Na liście 18-osobowej znalazło się także dwóch graczy, którzy są dalej niż bliżej FC Barcelony, a chodzi o Bojana Krkicia i Jeffrena.

Bojan jednak za zgodą klubu nie stawił się na badaniach, potwierdzając w ten sposób, że chce opuścić Camp Nou. Jak wiemy AS Roma prowadzi z włodarzami Barcy bardzo zaawansowane negocjacje i to w tym klubie najprawdopodobniej napastnik będzie kontynuował swoją piłkarską karierę.

Tak więc Krkic zrobił kolejny krok, aby przenieść się do zespołu z Włoch. Najprawdopodobniej sprawa transferu rozstrzygnie się w najbliższych dniach.

Zarząd Blaugrany oczekuje sfinalizowania transferu Alexisa Sancheza. Negocjacje trwają bardzo długo, ale nie mogły zostać zakończone bo gracz ten przebywa z reprezentacją Chile na Copa America. Jednak jego reprezentacja odpadła, przegrywając z Wenezuela 2-1. Dlatego też na dniach powinno dojść do dalszych kroków w sprawie jego transferu do Dumy Katalonii. Wszystko to może ułatwić dzisiejsze zachowanie Krkicia.

Drugie zajęcia odbędą się popołudniu, będą one już odbywały się na boisku.

 

Źródło: sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB