18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.3godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bojan nie stawił się na badaniach

Obrazek

Już dzisiaj podopieczni Pepa Guardioli o godzinie 8 mieli stawić się na pierwszych zajęciach. Na tą godzinę zostały zaplanowane badania lekarskie.

Na liście 18-osobowej znalazło się także dwóch graczy, którzy są dalej niż bliżej FC Barcelony, a chodzi o Bojana Krkicia i Jeffrena.

Bojan jednak za zgodą klubu nie stawił się na badaniach, potwierdzając w ten sposób, że chce opuścić Camp Nou. Jak wiemy AS Roma prowadzi z włodarzami Barcy bardzo zaawansowane negocjacje i to w tym klubie najprawdopodobniej napastnik będzie kontynuował swoją piłkarską karierę.

Tak więc Krkic zrobił kolejny krok, aby przenieść się do zespołu z Włoch. Najprawdopodobniej sprawa transferu rozstrzygnie się w najbliższych dniach.

Zarząd Blaugrany oczekuje sfinalizowania transferu Alexisa Sancheza. Negocjacje trwają bardzo długo, ale nie mogły zostać zakończone bo gracz ten przebywa z reprezentacją Chile na Copa America. Jednak jego reprezentacja odpadła, przegrywając z Wenezuela 2-1. Dlatego też na dniach powinno dojść do dalszych kroków w sprawie jego transferu do Dumy Katalonii. Wszystko to może ułatwić dzisiejsze zachowanie Krkicia.

Drugie zajęcia odbędą się popołudniu, będą one już odbywały się na boisku.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/bojan-nie-stawil-sie-na-badaniach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.