18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.24min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Borghi: Sanchez i Messi w ciężkiej sytuacji

Obrazek
Trener reprezentacji Chile, Claudio Borghi wypowiedział się na temat dwóch graczy, występujących w tegorocznym Copa America. Chodzi tutaj o Alexisa Sancheza i Lionela Messiego.

 

Są to gwiazda tego turnieju, które grają pod ciągłą presją..

„Alexis jest wybitnym graczem. Obecnie znajduje się w swojej życiowej chwili, a mianowicie interesuje się nim FC Barcelona. Ma wielką szansę przenieść się do świetnego zespołu” – oznajmił Borghi.

„Najlepiej dla Sancheza byłoby rozwiązanie już jego sprawy transferowej. Gracz chciałby na pewno już znać swoją dalszą przyszłość, byłoby mu znacznie łatwiej”.

Szkoleniowiec Chile wypowiedział się także na temat gracza Argentyny, Messiego. „W reprezentacji gra mu się całkiem inaczej niż w Barcelonie. Tutaj jest inna taktyka, styl. Leo nie może tutaj pokazać tak atrakcyjnego futbolu jak na co dzień w drużynie. Fani wymagają od niego, aby sam rozstrzygnął wynik meczu, jednak na grę i wynik spotkania mają wpływ wszyscy zawodnicy” – dodał.

„Tegoroczne rozgrywki Copa America nie stoją na wysokim poziomie. Wszyscy nad tym ubolewamy” – zakończył Borghi podsumowując trwający turniej.

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/borghi-sanchez-i-messi-w-cikiej-sytuacji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.