18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ferguson chce przeszkodzić Barcelonie

Obrazek

Szkoleniowiec Manchesteru United, Alex Ferguson jeszcze bardzo dobrze pamięta finał poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, kiedy to jego zespół przegrał z FC Barceloną.

Szkoleniowiec angielskiej drużyny zamierza w nadchodzącym sezonie przeszkodzić Blaugranie w odniesieniu kolejnych tytułów.

„Barca to zespół chwilowy. Są teraz na fali, bo mają fantastycznych graczy. Mogą oni zdominować każdy mecz, potrafią grać tak jak żaden inny zespół” – oznajmił Ferguson.

Ferguson nie ukrywa, że jego marzeniem jest w końcu wygrać Ligę Mistrzów, bo w poprzednich dwóch finałach kiedy dotarli do ostatniego, najważniejszego meczu zostali dwukrotnie pokonani przez Dumę Katalonii.

„Naszym celem jest dotarcie do Monachium w przyszłym roku, gdzie zostanie rozegrany finałowy pojedynek. Wtedy będziemy chcieli udowodnić, że jesteśmy mocną drużyną i zdobyć to trofeum”.

„Będziemy się starali udowodnić, że jesteśmy zespołem lepszym niż Barca. Chcemy ich pokonać przy najbliższej okazji. Jesteśmy na dobrej drodze. Mamy bardzo młody zespół z wielkim zapałem do gry” – zakończył Alex.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/ferguson-chce-przeszkodzic-barcelonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.