06.12.2022, g. 16:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Maroko vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
1dn.20godz.38min.
17.00 X3.75 21.57 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola: Zagraliśmy na poważnie

Obrazek

Na pomeczowej konferencji prasowej Pep Guardiola przyznał, że podobała się mu gra pokazana przez jego zespół w chorwackim Splicie. Druga połowa jego zdaniem była lepsza niż pierwsza.

Szkoleniowiec FC Barcelony jest zadowolony z tego, co zobaczył w Splicie. Jego zawodnicy pokazali się z dobrej strony w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Hajdukiem. „Nie mieliśmy za wiele czasu aby razem poćwiczyć i zabraliśmy wielu zawodników z Barcelony B. Poszło nam dobrze, jestem zadowolony. Zagraliśmy na poważnie”, powiedział.

Dodał też, że „w tym meczu zastosowaliśmy kilka nowych ustawień w ataku, a przebiegnięte kilometry zostały jeszcze zawodnikom w nogach”. Trener powiedział też, że jest zadowolony z debiutantów oraz wyraził ulgę z braku kontuzji po tym spotkaniu.

Szkoleniowiec Blaugrany przyznał też, że jest zadowolony z przybycia do Barcelony Alexisa Sáncheza: „Jesteśmy szczęśliwi, że do nas dołączy. Gratuluję Klubowi za wysiłek włożony w podpisanie kontraktu z Sánchezem oraz zawodnikowi za to, że od początku wyraził pragnienie gry dla nas”. „Jest młody i może wnieść wiele do zespołu”, ocenił Pep. Dodał też, że „w sprawie Ceska nie ma niczego nowego”.

Trener z Santpedor wypowiedział się również na temat odejścia Bojana: „Życzę mu wszystkiego dobrego w ciągu tych dwóch lat w Romie, po których do nas powróci. Klauzula powrotu wydaje się według mnie odpowiednia, tak samo jak wszystko co Klub poczynił w tej sprawie. Chcę podziękować Bojanowi za wszystko co dla nas zrobił w ciągu wszystkich lat i za sposób, w jaki się zachowywał”.

Źródło: FCBarcelona.cat/totalBarça.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.