29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.25min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Mourinho jest niezwykły, ale Guardiola jest lepszy”

Marcelinio

Trener Sevilli – Marcelinio Garcia dołączył do długiej listy osób, które zachwycają się stylem i pracą Pepa Guardioli. Twierdzi, iż jest on najlepszym trenerem na świecie.

W wywiadzie dla Ligabbva.com powiedział, że „Mourinho jest niezwykły, ale Guardiola jest lepszy”. Hiszpan bardzo chwalił trenera Barçy. Przyznał, iż „Barcelona jest najlepsza w Primera Division, ale także na całym świecie. Biorąc pod uwagę liczbę tytułów, które zespół wywalczył, nasuwa się pytanie: Czy zespół jest w stanie cały czas grać na 100% swoich możliwości? Mecze z Realem Madryt będą wymagały dużo wysiłku i poświęcenia.

„Dumy Katalonii nie da się podrobić. Obecny trener „Królewskich” – Jose Mourinho przyznał kiedyś, że jeśli chce się naśladować styl gry Blaugrany to trzeba liczyć się z faktem, iż będzie się tą drugą drużyną, gdyż ich styl jest wyjątkowy” – przyznał szkoleniowiec Sevilli.

„Sevilla ma aspiracje, aby powalczyć z takimi zespołami jak: Valencia, Villareal, Atletico Madryt oraz Athletic Bilbao. Naszym celem jest walka o 3 miejsce w lidze” – zakończył Marcelinio.

Źródło:sport.es

mainXX:/2011/07/marcelinio-qmourinho-jest-niezwyky-ale-guardiola-jest-lepszyq/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.