25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.37min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mauro Icardi przechodzi do Sampdorii

Obrazek

Po spędzeniu sześciu miesięcy na wypożyczeniu w Sampdorii, były już zawodnik FC Barcelony Mauro Icardi postanowił pozostać we włoskim klubie na dłużej i zwiąże się z nim trzyletnią umową.

Sampdoria miała możliwość definitywnego transferu zawodnika, a dobre występy 18-letniego Argentyńczyka w zespole rezerw o tym zadecydowały. 13 bramek zdobytych w 19 występach wystarczyło aby przekonać zarząd do osoby Icardiego.

FC Barcelona otrzyma 400 tysięcy euro za transfer Argentyńczyka, który będzie przez trzy najbliższe lata występował w pierwszym składzie Sampdorii.

Icardi, który cztery lata spędził w La Masíi, dołaczy na presezonowe zgrupowanie Sampdorii we włoskiej Moenie już w ten weekend.

Sam zawodnik wypowiedział się dla Sportu o swoim transferze: „Chcę tylko pracować najlepiej jak potrafię i udowodnić trenerowi, że jestem gotowy na nowy projekt Sampdorii. Mam nadzieję na odbudowanie pewności klubu w najlepszy sposób jaki znam – zdobywając bramki”.

W wieku zaledwie 18 lat Mauro Icardi jest najmłodszym zawodnikiem pierwszego zespołu Sampdorii. O miejsce w składzie zespołu Gianluci Aztoriego będzie walczył z takim weteranem jak Nicola Pozzi i Massimo Maccarone.

 

Źródło: TotalBarça.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/07/mauro-icardi-przechodzi-do-sampdorii/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.