18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.1godz.42min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol ciężko trenuje

Obrazek

Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol ciężko pracuje nad powrotem do zdrowia. Po operacji, którą przeszedł jest już dużo lepiej, ale przed Hiszpanem jeszcze mnóstwo pracy, aby powrócił na boisko.

Puyol ma zaplanowany okres 15 dni, w których będzie pracował nad powrotem do pełni sprawności. Kapitan Blaugrany trenuje indywidualnie z Juanjo Brau, który jest odpowiedzialny za jak najszybszy powrót do gry defensora hiszpańskiej drużyny. Carles musi uzbroić się w cierpliwość, został mu zaplanowany cykl 15 dniowych treningów.

Puyol przechodzi okres rehabilitacji już bardzo długo, jest spory postęp po zalecanych ćwiczeniach. „Wszystko idzie w dobrym kierunku. Tak jak zaplanowany jest harmonogram, tak ćwiczymy i efekty są bardzo korzystne. Przed Puyolem jeszcze dużo pracy” – oznajmił Ricard Pruna.

Celem sztabu medycznego jak i trenerskiego jest doprowadzenie Puyola do możliwości występu w SuperPucharze Hiszpanii. Jak wiemy Barca zmierzy się w nim z Realem Madryt i nikt nie chciałby, aby Carles opuścił ponownie tak ważny mecz. Jak wiemy obrońca Dumy Katalonii z powodu kontuzji nie zagrał w finałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United.

Puyol trenuje dwa razy dziennie. Zajęcia odbywa rano i popołudniu w obecności sztabu medycznego.

 

Źródło: sport.es

mainXX:/2011/07/puyol-ciezko-trenuje/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.