08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.6godz.53min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wszystkiego najlepszego, Sergio!

Obrazek

16 lipca 2011 roku swoje 23. urodziny obchodzi Sergio Busquets. Ten urodzonyb w Sabadell defensywny pomocnik to jedno z największych odkryć Pepa Guardioli odkąd prowadzi on pierwszy zespół Barçy.

Talent młodego Katalończyka Guardiola mógł oglądać już podczas pracy z Barçą B, dlatego nic też dziwnego, że Busquets szybko awansował do pierwszego zespołu. Świetne występy Sergio w FC Barcelonie dostrzegł też selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque, a Katalończyk jest jedną z ważniejszych postaci swojej kadry narodowej.

Opis na oficjalnej stornie internetowej mówi o Busquetsie następująco: „bardzo kompletny pomocnik znany ze swojej inteligencji na boisku. Urodzony w Sabadell, świetnie ustawia się na boisku i potrafi bardzo dobrze czytać grę. Busquets zapewnia bezpieczeństwo zespołu, ponieważ rzadko oddaje jakąkolwiek piłkę, dobrze wywiązuje się ze swoich zadań w defensywie”.

Redakcja DumaKatalonii.pl składa Sergio najlepsze życzenia, równie częstych występów jak w poprzednim sezonie oraz kolejnych dziesięciu tytułów w koszulce blaugrana!

Statystyki Sergio Busquetsa w sezonie 2010/11!

Źródło: TotalBarça.com/Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/07/wszystkiego-najlepszego-sergio/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.