25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.19min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

John Jairo Ruiz w Barcelonie?

Jak donosi kostarykański dziennik La Nacion, FC Barcelona złożyła ofertę za Johna Jairo Ruiza. Wpłynięcie oferty potwierdził agent zawodnika, jak i prezes aktualnego klubu zawodnika, Deportivo Saprissy.

 

W najnowszym wydaniu dziennika czytamy, że do klubu wpłynęła oficjalna oferta Barcelony za tego 17-letniego napastnika z Kostaryki. Ofertę klubu z Katalonii pod lupę wziął agent Ruiza, Ricardo Cabanas.  – To dobra oferta dla klubu. Jednak teraz jest ona rozpatrywana przez ludzi odpowiedzialnych za transfery – powiedział Cabanas.

– Kiedy powiedziałem zawodnikowi o tej ofercie, był bardzo szczęśliwy. Obaj jesteśmy tym bardzo podekscytowani, gra dla Barcelony jest marzeniem każdego piłkarza – dodał agent Ruiza.

Prezydent Deportivy Saprissy, Juan Carlos Rojas, również przyznał, że oferta za 17-letniego piłkarza wpłynęła do klubu. Rojas zaznaczył jednak, że klub nie zdecyduje się oddać swojego zawodnika jeszcze w tym roku. – Jairo Ruiz chce grać dla Saprissy, my również chcemy mieć jego u nas, rozważamy jednak różne opcje. Jeśli dojdzie do transferu, to nie wcześniej niż w styczniu, ponieważ wiemy, jak wiele może on jeszcze dać drużynie – powiedział Rojas.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/08/john-jairo-ruiz-w-barcelonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.