31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.9min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mecz z Napoli – przedsmak Ligi Mistrzów

Obrazek

Gamper Estrella Damn Fiesta zbliża się coraz większymi krokami, a Klub ciężko pracuje aby być pewnym, że kibice będą mogli ciesyszyć się prezentacją zespołu podczas meczu z Napoli.

46. edycja Pucharu Gampera ponownie będzie prezentacją pierwszego zespołu FC Barcelony dla kibiców i członków, a w tym roku Duma Katalonii zmierzy się z włoskim Napoli, które weźmie także udział w Lidze Mistrzów. W tym roku turniej pokrywać się będzie z „Fiesta Barça” – zorganizowaną dla członków Klubu imprezą, na której będą mogli cieszyć się jedzeniem, piciem, pamiątkami oraz małymi meczami na boisku.

Zabawa i prezentacja

Tak samo jak ekskluzywna „Barça Fiesta” tylko dla socios, tradycyjnie odbędzie się dostępny dla wszystkich występ zespołów muzycznych przed meczem z Napoli. Zabawa na stadionie rozpocznie się o godzinie 15:00. Wejść może każdy, kto będzie posiadał bilet na mecz, a ideą jest stworzenie atmosfery typowej dla FC Barcelony, która skumuluje się podczas prezentacji sztabu szkoleniowego oraz zawodników. Prezentacja zaplanowana jest na godzinę 19:50.

Napoli – rywal z Ligi Mistrzów

Co do samego meczu, to Barcelona zmierzy się z Napoli, które zakwalifikowało się do Ligi Mistrzów kończąc sezon w Serie A na trzecim miejscu – za Milanem i Interem. W Napoli grają tacy zawodnicy jak Argentyńczyk Ezequiel Lavezzi, Słowak Marek Hamsik i Urugwajczyk Edinson Cavani, a tego lata doszło dwóch zawodników – szwajcarski pomocnik Gokhan Inler z Udinese i Marco Donadel z Fiorentiny.

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2011/08/mecz-z-napoli-przedsmak-ligi-mistrzow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.