25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.38min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Milan zainteresowany Thiago

Milan zainteresowany Thiago

AC Milan chciałby wzmocnić swój skład, szukają rozgrywającego. Na liście życzeń włoskiego klubu znalazł się piłkarz FC Barcelony, Thiago Alcántara.

Milan chciał pozyskać także Kake, jednak problemy finansowe nie pozwalają wydać dużej kwoty na pozyskanie gracza Realu.

Wraz z pojawieniem się w Blaugranie Cesca Fàbregasa, niektórzy ludzie mówią, że będzie bardzo duża konkurencja w linii pomocy, co może wpłynąć źle na dalszy rozwój Thiago, który może grać niewiele. Na dodatek pojawiła się informacja, że Milan widziałby w swojej drużynie młodego rozgrywającego. Marzeniem włoskiej ekipy jest ściągnięcie Kaki, jednak klub znalazł się w ciężkiej sytuacji finansowej i nie może pozwolić sobie wydać zbyt dużej kwoty na transfer. Dlatego też chcieliby pozyskać Thiago, który kosztowałby znacznie mniej.

Dyrektor klubu, Adriano Galliani udzielił krótkiej wypowiedzi dla Skey Sport 24. „Rozmawiałem z przedstawicielem Thiago, panem Branchini, który obecnie jest na wakacjach w Forte dei Marmi. Jednak Barça nie zamierza pozbyć się swojego utalentowanego pomocnika”.

W tym momencie Galliani wspomniał, że Milan kiedyś mógł pozyskać Xaviego Hernandeza. „Mieliśmy prawie podpisany kontrakt z Xavim, jednak do transferu nie doszło przez jego matkę, która sprzeciwiła się przeprowadzce syna do Mediolanu. To grzech!” – zakończył.

 

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2011/08/milan-zainteresowany-thiago/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.