31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ramos: Nie można winić o wszystko Real

Ramos: Nie można winić o wszystko Real

Obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos wypowiedział się na temat przegranego meczu z FC Barceloną, dodał także, że nie można winić o wszystko Real.

Wczoraj doszło do kolejnego nie miłego incydentu, nie pasującego do tak wielkiego pojedynku. W ostatniej minucie pojedynku po brutalnym faulu Marcelo na Fàbregasie rozpętała się przepychanka pomiędzy piłkarzami i sztabem szkoleniowym obu drużyn.

Ramos jest zdania takiego, że nie można winić tylko Realu o ten obraz gry, wizerunek spotkania. „Po raz kolejny wszyscy mówią źle o zachowaniu drużyny z Madrytu. Jednak moim zdaniem nie można nas o wszystko obwiniać. Do spotkania na Bernabeu jak i na Camp Nou podchodziliśmy poważnie” – oznajmił obrońca.

„Na pewno nasza gra wygląda lepiej, potrafiliśmy trafić bramki”. Hiszpan został też spytane o jego bardzo agresywną grę. Ramos oznajmił, że gra on zawsze tak, gdy jest „bardzo zdenerwowany”, dodał też, że nie widział w tym spotkaniu wielkiej różnicy niż w innych ostatnich klasykach piłkarskich.

„Na stadionie jest wiele kamer, można zobaczyć powtórki i dokładnie omówić dane wydarzenie. Każdy człowiek może podejmować decyzje” – zakończył Ramos, dodając też, że Real jest na dobrej drodze, aby pokonać w końcu Blaugrane.

 

Źródło: as.com/ zdjęcie – sport.es

mainXX:/2011/08/ramos-nie-mona-wini-o-wszystko-real/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.