Zubizarreta: To wynik pracy, szacunku i pokory

Zubizarreta: To wynik pracy, szacunku i pokory

Dyrektor Sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizareeta podkreślił, że praca szacunek oraz pokora są kluczem  do wszystkich zdobytych tytułów jakie drużyna wygrała do tej pory.

Przed powrotem do Barcelony, Andoni Zubizarreta rozmawiał z dziennikarzami na lotnisku w Nicei, gdzie oświadczył, iż zespół nadal rośnie w siłę pomimo zdobywania tak licznych  trofeów na wszystkich frontach.

 

„Z każdym dniem pracujemy na to, aby być jeszcze lepszym zespołem, wiemy że nasze wygrane tytuły są wynikiem pracy pokory i szacunku dla naszych rywali”.

 

Poza tym Andoni zwrócił uwagę na to, że odniesienie sukcesu jest wynikiem wielu wpływających na to czynników, takich jak: charakter samych zawodników, dobra praca całego zarządu a także możliwość podejmowania nowych wyzwań.Oprócz dobrej gry całego zespołu podczas piątkowego starcia, Zubizzaretta dał jasno do zrozumienia, że mamy wielkie szczęście, że posiadamy  tak wielki klub oraz mamy doczynienia z niesamowitym sztabem szkoleniowym.

 

„Praca jaką wykonuje Pep oraz jego zespół jest po prostu wyjątkowa, że prezentujemą  tak wysoki poziom gry w piłkę w całym  świecie footballu, zaznaczył również , że zespół ma wiele niesamowitych zawodników , aby móc  patrzeć dalej w przyszłość i podejmować się kolejnych nowych wyzwań”- wyznał.

 

Gwiazda Dumy Katalonii, Leo Messi  dla którego celem jest to, żeby wraz z zespołem wygrywać każde rozgrywki, przyczynił się do odniesienia niemalże każdego  sukcesu w każdych rozgrywkach.Zubi wypowiedział się na jego temat.

 

„Ten zawodnik jest po prostu stworzony do gry w Barcelonie, jego zdolności piłkarskie są niewiarygodnie jak chociażby asysta w spotkaniu z FC Porto, która została wykonana  na tak małej przestrzeni” – zakończył.

Źródło: totalbarca.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB